تمامی مسئوليت آگهي هاي درج شده در انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران با آگهي دهندگان مي باشد.
هرگونه تبلیغات از طریق پیام خصوصی  ممنوع می باشد << قوانین سایت >>
برای خرید از فروشگاه سایت اینجا کلیک کنید

موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: برنامه تمرنی عضلات جلو و پشت بازو ...

 1. #1
  کاربران اخراج شده srever آواتار ها
  آخرین بازدید
  01-20-2012 [ 01:48]
  تاریخ عضویت
  Feb 2008
  محل سکونت
  tehran
  نوشته ها
  211
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 57 در 36 پست

  Post برنامه تمرنی عضلات جلو و پشت بازو ...

  موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور
  بمباران جلو بازو


  هرگز به این مسئله توجه کردهاید که قوی بودن در یک گروه عضلانی میتواند از رشد عضلات دیگر ممانعت کند؟ تمام سال گذشته را من مجبور بودم تمرینات مربوط به بازویم را زیر نظر داشته باشم. چون تقریباً سایر عضلات بدنم به توسعه عضلانی مورد نیازشان دست یافته بودند اما انگار بازوهایم قاعده و قانون خودشان را داشتند.
  چند سالی بود که بازوهایم را با تمرینات پایه و سنگینی مثل جلوبازو با هالتر و جلوبازو با دمبل بمباران میکردم ولی میزان رشد حاصله خیلی پائینتر از انتظاراتم بود. این ضعف در رشد و عقبماندگی یا قویتر شدن و افزای شحجم عضلات سرشانهام نمود بیشتری پیدا کرد و عملاً بازوهایم را به نقطه سکون رساند.
  میبایست در این خصوص کاری انجام میدادم. این شد که به جستجوی تمام عیار کتابها و مجلات و سایتهای اینترنتی برای یافتن پاسخی برای مشکلم پرداختم. در نهایت توانستم آن را در نسخه بازنگری شده کتاب دایرهٔالمعارف مدرن بدنسازی آرنولد پیدا کنم. آرنولد در آن مقاله توضیح داده بود که چطور بدنسازان با سرشانههای قوی در حرکت جلوبازو بیشتر فشار وزنه را بهوسیله عضلات دلتوئید جلوئی مهار میکنند. مشکل این بدنسازها این است که سرشانههایشان آنقدر قوی هستند که به عضله کوچکی مثل جلوبازو اجازه درگیر شدن کامل را نمیدهند این یافته مثل یک پتک ذهنم را تکان داد.
  من کسی بودم که با وزنه ۵/۳ پوندی (۱۴۰ کیلوگرمی) پرس سرشانه با هالتر از جلو را برای چند تکرار اجراء میکردم و در حرکت پرس بالا سینه با دمبل هم قادر بودم با دمبلهای ۱۶۰ (۷۰ کیلوگرمی) پوندی این حرکت را چند تکرار انجام دهم.
  اما جلوبازو، نه هیچ وقت در این حرکت قوی نبودم و الان علت آن را فهمیدم. آرنولد پیشنهاد میکند که حرکات مربوط به عضله جلوبازو را در موقعیتی که مفصل آرنج تکیهگاه دارد اجراء کنید برای مثال حرکتی مثل جلوبازو لاری جلوبازو با دستگاه و جلوبازو تمرکزی.
  در طول چند ماه گذشته که تمامی حرکات مذکور را در برنامه تمرینی بازویم گنجاندم. تمام حرکات را با فرم کاملاً صحیح و کنترل شده اجراء کردم و در هر تکرار حداکثر انقباض کامل عضلات جلوبازو را در درون خود احساس میکردم و به هیچ عنوان ههم به عضلات دلتوئید اجازه درگیر شدن را نمیدادم. در تمرین به این شکل وزنههای تمرینیام در قیاس با قبل به مراتب سبکتر بود اما پمپ خون عضلانی و احساس سوزش حاصله باورم را بر این داشت که مقدار وزنه آنقدرها اهمیت ندارد.
  در عرض این مدت بازوهایم تنها ۵/۱ سانتی رشد کرد ولی همان رشد کم باعث شد که بعد از گذشت تنها ۵ ماه بالاتنهام خیلی متناسبتر و بالانستر به نظر برسد و از آنجائی که در دو سال گذشته عضلات بازویم پیشرفت در خور توجهی نداشتند ۱/۵ سانت رشد در این عضلات برایم بسیار خوشایند جلوه میکرد. اکثر بدنسازهائی که حدود ۱۵ سال سابقه تمرین دارند این را بهخوبی میدانند که به ندرت به رشد عضلانی دست مییابند.
  بنابراین اگر جلوبازوهایتان این استعداد را دارند که از سایز فعلیشان بزرگتر شوند و عضلات دلتوئیدتان این شانس را از آنها گرفتهاند. سعی کنید اکثریت حرکات مربوط به عضلات جلوبازو را با تکیه دادن و ثابت نگه داشتن موقعیت مفصل آرنج اجراء کنید و مطمئن باشید که در آینده بسیار نزدیک تغییر و یا همان رشد عضلانی را در آنها مشاهده خواهید کرد.


 2. 4 کاربر از پست مفید srever سپاس کرده اند .


 3. # ADS
  Circuit advertisement
  تاریخ عضویت
  Always
  محل سکونت
  Advertising world
  نوشته ها
  Many

  تمامی مسئوليت آگهي هاي درج شده در انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران با آگهي دهندگان مي باشد

   

  موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور

  مرکز مشاوره و تناسب اندام بابک

  تلفن تماس : 09101860791

  زیر نظر مربی و قهرمان قهرمانان جهان

   

  کربو اپکس 4کیلو گرمی APEX Carbo Blast با مجوز وزارت بهداشت
  کربو اپکس 2کیلو گرمی APEX Carbo Blast با مجوز وزارت بهداشت

   

  Pro Long Protein پروتئین پرو لانگ الیمپ 700 و 2200 گرمی

  مژده به طرفداران پروتئین کنسانتره پودری .مواد غذایی در نظر گرفته شده در این محصول برای پاسخگویی به رشد عضلانی شما بوده . به ویژه برای ورزشکاران و بدنسازان.بالاترین ترکیب کیفیت کازئین و کنسانتره پروتئینی آب پنیر .غنی شده با مجموعه ای از انواع ویتامین ها.این محصول برای افراد فعال و برای رشد سریع توده عضلانی شما طراحی شده است.
  Mega Strong Protein پروتئین مگا استرانگ الیمپ 700 و 2200 گرمی

  موفقیت دومیناتور – این پروتئین به قهرمانان توصیه می شود ! پروتئین قوی مگا استرانگ مجموعه آخرین روند در کیفیت و اثر بخشی است.پروتئینی برای حرفه ای ها .این محصول تنها در لابرتوار پیشرفته شرکت الیمپ طراحی شده و از بالاترین کیفیت پروتئین حیوانی استاندارد برخوردار میباشد.این پروتئین تضمین دهنده اوج آنابولیسم بدن شما بوده و اشباع کننده خون شما میباشد و خاصیت ضد کاتابولیک بدن را دارد.

  Whey Protein Complex وی پروتئین کامپلکس الیمپ 700 و 2200 گرمی

  در پودر کنسانتره با پروتئین بالا, مواد غذایی در نظر گرفته شده است که برای تلاش های شدید عضلانی به ویژه برای ورزشکاران و بدنسازان به کار میرود.پروتئین کامپلکس یک ماده مغذی با کیفیت بوده که از مواد شیرین کننده خاص در ترکیب آن استفاده شده است .ترکیبی موثر از پروتئین آب پنیر ! ارزش بیولوژیکی پروتئین آب پنیر تا به حال شناخته شده به عنوان با ارزش ترین زنجیره ی پروتئین غذایی برای ورزشکاران است.
  System Protein 80 پروتئین فوق العاده سیستم 80 الیمپ 700 و 2200 گرمی

  پروتئین سیستم 80 الیمپ مکملی رژیمی و پر خاصیت !
  این پروتئین به ورزشکاران قدرتی و استقامتی توصیه می شود . سیستم 80 ترکیبات منحصر به فردی همچون اسیدهای اگزوژن آمینه , آمینوهای شاخه دار , کارنتین و لسیتین را با خود یدک میکشد. فرمولاسیون خاص جهت هضم راحت , تحریک آنابولیسم عضلات بدن و دارا بودن ترکیباتی کمیاب از جمله (کروم –سلنیوم و مولیبدن) ترکیبات پروتئین آب پنیر و سفیده تخم مرغ در این محصول شرایط ایده آلی را برای شما در طول روز به ارمغان می آورد.
  Pure Whey Isolate 95 وی پروتئین ایزوله 95 الیمپ 1000 و 2200 گرمی

  پروتئین خالص پیور 95 با بالاترین کیفیت تصفیه پروتئین !
  به کارگیری از پروتئین آب پنیر فاقد لاکتوز .اطمینان دهنده دوره نرمال از فرایند متابولیکی طی ورزش های شدید جسمی و عضلانی .ترکیباتی شامل گلوتامین آمینو اسید های شاخه ای در پروتئین محبوب پیور95.خاصیت میکرو پپتاید، انتقال اسید های آمینه به عضلات و تحریک آنابولیسم ، تقویت سیستم قلبی عروقی ،عصبی و ایمنی بدن.
  Anabolic Amino 9000 آمینو اسید ۹۰۰۰ حرفه ای الیمپ 300 قرص

  پروتئینی جامع از ترکیب 2 نوع پروتئین آب پنیر و پروتئین مرغ !
  کیفیتی بالا از بهترین منابع پروتئین حیوانی که منبع غنی از پروتئین است .این ترکیبات در آنابولیک آمینو سنتز پروتئین را به حداکثر میرساند و اسید آمینه های آرژنین آلانین پرولین با استفاده این محصول عالی به میزان 6 برابر حد طبیعی بدن رسیده و باعث عملکرد صحیح فرایند های خون ساز بدن میشوند .مکمل آنابولیک آمینو 9000 دارای اثر محرک برروی ترشح هورمون رشد میباشد که این امر بسیار مهمی پس از ورزش است .همچنین این محصول عهده دار تنظیم قلیایی خون میباشد.
  Massacra Episode 2 پمپ فوق حرفه ای ماساکرا اپیزود 2 الیمپ 20 پاکت 65 گرمی

  ببینید چه چیز منتظر شماست !
  ماساکرا اپیزود ۲ شبکه ای از 7 نوع کراتین.این فرمول تضمین کننده ثبات و مقاومت عضلات و بالا برنده کارایی و آنابولیزم بدن شما است.این ترکیبات نیروزا مدت تمرین شما را طولانی تر میکند و باعث بزرگ شدن عضلات شما می شود.امکان ایجاد آمادگی بیشتر در ابتدای تمرین,انگیزه و تلاش بیشتر برای کات کردن عضلات ,تحمل کردن تمرین های سخت,انتظاراتی است که میتوان از این مکمل خارق العاده داشت.


  Glutamine Xplode گلوتامین اکسپلود الیمپ 500 گرم

  با گلوتامین اکسپلود الیمپ تفاوت را احساس کنید ! در طعم های آناناس لیمو پرتغال.
  نوآورانه ترین طرح گلوتامین موجود در بازار با فرمول کامل به همراه طعمی دلچسب و خوشمزه.
  سریع ترین و با دوام ترین اثر بخشی را با گلوتامین اکسپلود تجربه کنید .افزایش توان فیزیکی ، بازسازی و تولید انرژی به همراه ویتامین های موجود در این گلوتامین نیازهای شما را براورده خواهد کرد.

   

  Whey Carnivor Isolate وی ایزوله کارنیوار ماسل مدز 1800 گرم

  پروتئین پیشرفته هیدرولیز شده کارنیوار ساخته شده از گوشت راسته گاو است که این طراحی منابع آمینواسید و پروتئین بیشتری نسبت به مکمل های ساخته شده از آب پنیر, سویا, شیر و تخم مرغ دارد.کارنیوار 350% متمرکز شده روی عضله سازی و ساختمان آنابولیک بدن و این ترکیبات چربی و کلسترول ندارد.پروتئین وی کارنیوار برای افزایش احتباس نیتروژن ,رساندن آمینواسید به مسیر ساختن عضله و رشد سریع ماهیچه ها طراحی شده است.
  Glutamine Decanate گلوتامین میکرونایز ماسل مدز 300 گرم

  گلوتامین از فراوان ترین اسیدآمینه درعضلات اسکلتی بدن جهت ساخت دی ان ای و آر ان ای استفاده میکند.در تولید انرژی نقش دارد و ساختمان عضله را بهبود می بخشد.گلوتامین میکرونایز ماسل مدز حاوی دوز قوی و خالصی است که از طراحی دکادرایو بهره می برد. ریکاوری سریع ماهیچه ها ,تولید قدرت و انرژی ,بالابرنده استقامت بدن کارایی این گلوتامین حرفه ای است.
  Creatine Decanate کراتین میکرونایز ماسل مدز 300 گرم

  کراتین ماسل مدز میکرونایز شده درعضله سازی اثبات شده است. بالا برنده سطح هوشیاری ورزشکار در حین تمرین می شود .در طراحی این محصول علم پیشرفته دکادرایو باعث شده توده عضلانی خالصی برای شما فراهم شود .کاهش درد عضلات بعد از تمرین بازیابی و ریکاوری ساختمان آنابولیک ماهیچه ها و رفع خستگی از عضلات طی تمرینات سخت و فشرده و همچنین بالا برنده قدرت و استقامت ورزشکار.

  كنسانتره پروتئين شير(Milk Protein Concentrate)
  كازئين (مـكمـل پروتــئين بــالا) - میلاتچ
  دكسترويونيك (مــكمــل پــروتــئيني – كربوهيــدراتي)
  پرويونيك (مــكمــل پروتــئيني- كربــوهيــدراتــي) - میلاتچ
  پروتئين ايزو- وي (مــكمــل پروتــئين بــالا)
  مالتودكسترين(Maltodextrin) - میلاتچ
  شربت با فروكتوز بالا ( HFCS )
  پودر شیر(Milk Powder) - میلاتچ
  لاكتوز(Lactose )
  كنسانتره پروتئین وی(Whey Protein Concentrate) - میلاتچ

  Cell Mass کراتین ترکیبی سل مس بی اس ان ۸۰۰ گرم
  True Mass گینر افزایش وزن ترو مس بی اس ان ۲۶۱۰ گرم
  Syntha-6 وی 100% غنی شده سینتا ۶ بی اس ان ۲۲۸۶ گرم
  N.O-Explode 2 پمپاژ خون انواکسپلود 2 بی اس ان ۱۱۲۵ گرم
  hyper fx تقویت کننده قدرت هایپر اف ایکس بی اس ان 324 گرم
  Volumaize مکمل ریکاوری ولومایز بی اس ان 574 گرم
  Nitrix آمینو ترکیبی و پمپاژ خون نیتریکس بی اس ان 360 قرص
  Amino-X آنابولیک آمینو ایکس بی اس ان ۴۳۵ گرم
  N.O-Xplode 2 پمپاژ خون انواکسپلود 2 بی اس ان 20 سروینگ

  Cell Tech کراتین ترکیبی سل تچ ماسل تچ 2000 و 3000 گرم
  سری جدید کراتین سل تچ ماسل تچ ۱۴۰۰ گرم
  Nitro Tech وی پروتئین نیترو تچ ماسل تچ 900 و 1800 گرم
  سری جدید وی ایزوله نیتروتچ ماسل تچ ۹۰۷ گرم
  Mass Tech گینر افزایش وزن مس تچ ماسل تچ 2300 گرم
  سری جدید کربو پروتئین مس تچ ماسل تچ ۳۲۰۰ گرم
  Nano Vapor نیتریک اکسید نانو ویپر ماسل تچ 907 گرم و ۱۸۰ قرص
  سری جدید مکمل پمپ و ریکاوری نانو ویپر ماسل تچ ۵۲۵ گرم
  Halo هالو محصول حرفه ای ریکاوری ماسل تچ 920 گرم
  IntraVol مکمل حین تمرین اینتراوول ماسل تچ 907 گرم
  Meso Tech پروتئین صبحانه مسو تچ ماسل تچ 20 پاکت
  Nano X9 پمپاژ خون فوق حرفه ای نانو ایکس ناین ماسل تچ 180 کپسول
  Prototype Alpfa 216 آمینو حرفه ای پروتاتایپ ماسل تچ ۱۲۰ کپسول
  Hydroxycut چربی سوز هیدروکسی کات ماسل تچ 120 کپسول
  و محصولاتی از قبیل مایو شوک 140 قرص - گاکیک 128 قرص - آپلودان - ویت گینر - کرایو تست

  Bulk کربو پروتئین بالک ام وی پی ۴۰۰۰ و ۷۰۰۰ گرم
  Power Mass گینر افزایش وزن پاور مس ام وی پی ۴۵۰۰ گرم
  Freak Huge گینر افزایش وزن فریک هیوژ ام وی پی ۴۵۰۰ گرم
  Pro Whey وی پروتئین ۱۰۰٪ پرو وی ام وی پی ۲۲۰۰ و ۴۵۰۰ گرم
  Bcaa 5000 بی سی ای ای ام وی پی 500 گرم
  Vaso Trex نیتریک اکسید وازو ترکس ام وی پی ۱۴۰ کپسول
  Gaba محرک گابا 750 میلی گرم ام وی پی 90 کپسول
  Iso Amino 800 1600 ایزو آمینو اسید ام وی پی 225 کپسول
  Amino Mega 2300 مگا آمینو اسید ام وی پی 160 و 325 کپسول
  L-Arginie 750 ال آرژنین ام وی پی 120 کپسول
  HMB 750 اچ ام بی ام وی پی 120کپسول
  Tribulex 750 تری بولوس ۷۵۰ ام وی پی 120 کپسول

  Whey Gold وی پروتئین 100% اوپتیموم 2270 و 4536 گرم
  Serious Mass گینر افزایش وزن سریوس مس اوپتیموم 5546 گرم
  Amino 2222 آمینو اسید 2222 اوپتیموم 32۰ کپسول
  Creatine Monohydrat کراتین منوهیدرات اوپتیموم 30۰ گرم
  Glutamine گلوتامین میکرونایز شده اوپتیموم 300 گرم
  Pro Complex گینر افزایش وزن پرو کامپلکس اوپتیموم
  Opti Men مولتی ویتامین اپتی من اوپتیموم 180 قرص
  Bcaa بی سی ای ای اوپتیموم 200 و 400 قرص
  Fitness Fiber فیتنس فیبر اوپتیموم 300 گرمی
  Hmb اچ ام بی اوپتیموم 90 کپسول

  Glutamine گلوتامین اس آر ام اچ پی 300 و 1000 گرم
  Trac Extreme_on کراتین ترکیبی و پمپ ترک ام اچ پی ۷۷۵ گرم
  Dren چربی سوز قوی درن ام اچ پی 30 کپسول
  Dark Rage دارک ریگ پمپاژ خون ام اچ پی ۹۰۰ گرم
  Dark Matter دارک ماتر کراتین ترکیبی و ریکاوری ام اچ پی ۱۲۰۰ گرم
  A-Bomb آنابولیک آمینو ای بمب ام اچ پی 224 کپسول
  T-Bomb محرک تستوسترون تی بمب ام اچ پی 168 کپسول
  Anadrox-Pump-Burn پمپاژ خون و چربی سوز آنادروکس ام اچ پی 112 و 224 کپسول
  Bcaa 3300mg بی سی ای ای ام اچ پی 120 کپسول
  Secreta Gogoue One آزاد کننده HGH محرک سوما سکرتاگوگو ام اچ پی
  Xpel قرص آبگیری حرفه ای ایکس پل ام اچ پی 80 کپسول
  Activite مولتی ویتامین اکتیویت ام اچ پی ۱۲۰ قرص
  Macrobolic MRP پروتئین صبحانه ماکروبولیک ام اچ پی 20 پک
  Probolic -Sr 12 وی پارابولیک اس آر ام اچ پی ۱۸۰۰ گرم
  Simply Whey سیمپلی وی ام اچ پی 907 و 2270 گرم
  Up Your Mass گینر افزایش وزن آپ یور مس ام اچ پی 907 و 2270 گرم

  Animal Pump نیتریک اکسید انیمال پمپ یونیورسال 30 پک
  Animal Omega انیمال امگا یونیورسال 30 پک
  Animal Cuts چربی سوز حرفه ای انیمال کات یونیورسال 42 پک
  Animal Stak پروهرمون انیمال استک یونیورسال ۳۲ پک
  Beef Amino آمینو بیف یونیورسال 200 و 400 قرص
  Animal Flex گلوکزامین انیمال فلکس یونیورسال 44 پک
  Animal Pak ویتامین انیمال پک یونیورسال 44 پک
  Creatine Powder کراتین منوهیدرات یونیورسال 300 و 1000 گرم
  Real Gains گینر افزایش وزن ریل گین یونیورسال ۴۵۰۰ گرم
  Gine Fast گینر افزایش وزن گین فست یونیورسال ۴۵۰۰ گرم

  Muscle Massگینر افزایش وزن ماسل مس ماسل ناتریشن ۲۷۲۰ گرم
  Muscle Wheyپروتئین ماسل وی ماسل ناتریشن ۲۲۷۰ گرم
  Muscle Gainگینر افزایش وزن ماسل گین ماسل ناتریشن ۳۶۰۰ گرم
  Creatine Monohydrateکراتین کرا ماسل ماسل ناتریشن ۳۰۰ گرم
  Glutamineگلوتامین گلوتا ماسل ماسل ناتریشن ۳۰۰ گرم
  Amino Syrupآمینو مایع ماسل ناتریشن ۹۴۵ گرم

  چربی سوز لیپو سیکس بلک ناترکس NUTREX LIPO 6 BLACK
  چربی سوز لیپو سیکس کپسول مایع LIPO 6 NUTREX
  چربی سوز لیپو سیکس ایکس با فناوری 24 ساعته LIPO 6X NUTREX
  چربی سوز مخصوص بانوان لیپو سیکس هرز LIPO 6 HERS NUTREX
  پاراهورمون آنابول 5 شرکت ناترکس NUTREX ANABOL 5
  محرک تستوسترون و هورمون رشد تی آپ بلک نوتریکس T UP BLACK NUTREX
  پمپ هموریج نوترکس HEMORAGE NUTREX
  پمپاژ نیوکس 180 عددی نوترکس NIOX NUTREX
  Defy Black ریکاوری بوستر دفی بلک ناترکس 408 گرم
  Volu Gro کراتین ترکیبی ولوگرو ناترکس 1530 گرم

  Amok پمپاژ خون آموک الیمپ 60 کپسول
  Recurrector مکمل ریکاوری مدرن رسوراکتور الیمپ 1200 گرم
  Reanimator مکمل پست ورک آت ری انیماتور الیمپ 1425 گرم
  Pump Express پمپ اکسپرس الیمپ 1400 گرم
  Soul Ripper پمپ سول ریپر الیمپ 500 گرم
  Glutamine Mega Caps 1400 گلوتامین مگا کپس 1400 الیمپ 320 کپسول
  Creatine Xplode کراتین اکسپلود الیمپ 500 گرم
  Creatine Magna Power کراتین مگنا پاور الیمپ 120 کپسول
  Creatine Tcm Mega Caps 1100 کراتین تی سی ام الیمپ 120 و 400 کپسول
  Creatine Strong Matrix 7 کراتین ترکیبی استرانگ ماتریکس ۷ الیمپ 120 کپسول
  Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps کراتین آلکالین مگا کپس 2500 الیمپ 120 کپسول
  EAAnabol Xplode آمینو ایی آنابول اکسپلود الیمپ 520 گرم
  AAKG Extreme 1250 نیتریک اکسید ای ای کی جی الیمپ 120 و 320 کپسول
  Argi Power نیتریک اکسید آرجی پاور الیمپ 120 کپسول
  Hmb Mega Caps 1250 اچ ام بی مگا کپس 1250 الیمپ 300 و 450 کپسول
  HMBolon Mega Caps X اچ ام بولون مگا کپس الیمپ 300 کپسول
  T-100 محرک تستوسترون تی 100 الیمپ 120 کپسول
  Tribusteron 60 تریبولوس 60 الیمپ 120 کپسول
  L-Carnitine 500 forte plus ال کارنتین 500 میلی گرم الیمپ 60 کپسول
  Thermo Stim چربی سوز ترمو استیم الیمپ ۶۰ کپسول
  Thermo Speed چربی سوز ترمواسپید الیمپ 120 کپسول
  Cla with Green Tea سی ال آ و چای سبز همراه ال کارنتین الیمپ 60 کپسول
  L-Carnitine 3000 extreme shot ال کارنتین اکستریم شات الیمپ 20 عدد

  Carnivor Shots شات آمینو کارنیوار ماسل مدز 6 شات 1000 میل
  Amino Decanate آمینواسید ماسل مدز 360 گرم
  eNOXIDE پمپ فوق حرفه ای انواکساید ماسل مدز 40 قرص
  HexaGhen IGF-1 آی جی اف وان ماسل مدز 56 قرص
  ArimaTest پروهرمون آریما تست ماسل مدز 120 کپسول
  MethylBurn EXTREME چربی سوز قوی متیل برن ماسل مدز 60 کپسول

  Creatine Monoکراتین منوهیدرات شرکت بایوجنیکس 120 کپسول
  Glutamineگلوتامین گلوستیل شرکت بایوجنیکس 120 کپسول
  Carb|Bxکربو خالص کرب بی ایکس شرکت بایوجنیکس 3000 گرم
  Cell Pumpپمپاژ خون سل پمپ بایوجنیکس ۵۴۰ گرم
  OROgeniXکراتین ارتات با فرمول ویژه بایوجنیکس 120 کپسول
  HMB 1000اچ ام بی 1000 بایوجنیکس 120 کپسول

  Mass Peak گینر افزایش وزن مس پیک اینر آرمور 4000 گرم
  Nitro Peak پروتئین نیترو پیک اینر آرمور 2000 گرم
  Power Peak پرو هرمون پاور پیک اینر آرمور 680 گرم
  Training Peak پک ویتامین و ریکاوری فوق العاده ترینینگ اینر آرمور 30 پک
  Hard Mass گینر افزایش وزن هارد مس اینر آرمور ۴۰۰۰ و ۷۰۰۰ گرم
  Quad وی ۱۰۰٪ کوآد اینر آرمور ۲۲۰۰ و ۴۵۰۰ گرم
  Anabolic Peak گینر افزایش وزن آنابولیک پیک اینر آرمور 6800 گرم
  Hydro Peak آمینو اسید حرفه ای اینر آرمور 180 قرص
  Bcaa Peak بی سی ای ای اینر آرمور 417 گرم
  L-Glutamine ال گلوتامین اینر آرمور 400 گرم
  Creatine کراتین منوهیدرات اینر آرمور 400 گرم
  Amino 2000 آمینو اسید اینر آرمور 350 قرص

  محصولات سایتک اسکایتک سای تک SCITEC
  100% WHEY DELITE Ultrafiltered whey protein concentrate پروتئین خالص دلایت سایتک کنسانتره SCITEC NUTRITION
  100% WHEY ISOLATE Supremely anabolic protein وی پروتئین ایزوله ایزولیت خالص سایتک SCITEC NUTRITION
  100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL SCITEC NUTRITION پروتئین وی خالص پروفشنال پرفشنال سایتک
  ANABOLIC WHEY SCITEC NUTRITION آنابولیک وی پروتئین خالص سایتک
  PROMIX PRO MIX SCITEC NUTRITION پروتئین خالص ترکیبی سایتک
  SOY PRO SCITEC NUTRITION سوی پرو سایتک پروتئین خالص سویا
  VOLUMASS 35 SCITEC NUTRITION گینر افزایش وزن و حجم ولومس ولو مس سایتک
  MASS 20 SCITEC NUTRITION مس 20 سایتک
  BIG BANG SCITEC NUTRITION بیگ بنگ سایتک
  CAFFEINE SCITEC NUTRITION کافئین سایتک
  HOT BLOOD SCITEC NUTRITION هات بلود پمپ سایتک
  LIQUID CARNI-X 40 000 SCITEC NUTRITION ال کارنیتین مایع سایتک
  100% CREATINE SCITEC NUTRITION کراتین مونوهیدرات سایتک
  CREA-BOMB SCITEC NUTRITION کرابمب کرا بمب سای تک
  G-BOMB SCITEC NUTRITION سای تک جی بمب
  L-GLUTAMINE SCITEC NUTRITION ال گلوتامین سایتک
  AAKG Arginine alpha ketoglutarate SCITEC NUTRITION آرژنین آلفاکتوگلوتارات سای تک
  AMINO 5600 SCITEC NUTRITION آمینو 5600 سای تک
  ARGININE LIQUID SCITEC NUTRITION آرژنین مایع سایتک
  ULTRA AMINO SCITEC NUTRITION الترا آمینو سای تک
  ALAAlpha lipoic acid SCITEC NUTRITION آلفا لیپوئیک اسید سای تک
  HMB SCITEC NUTRITION اچ ام بی سایتک
  ZMA SCITEC NUTRITION زد ام ای زد ام آ سای تک
  TESTOPUMP SCITEC NUTRITION تستوپمپ سای تک
  TRIBU-X SCITEC NUTRITION تری بو ایکس سایتک
  JUMBO SCITEC NUTRITION گینر افزایش وزن و حجم کربوپروتئین جامبو سایتک
  B-100 - Scitec Nutrition ویتامین کمپلکس سایتک
  BCAA 6400 SCITEC NUTRITION بی سی ای ای سای تک
  Trans-FX SCITEC NUTRITION ترنس اف ایکس سای تک
  Amino 3600 SCITEC NUTRITION آمینو 3600 سای تک
  Amino Magic SCITEC NUTRITION آمینو مجیک سایتک
  CLA SCITEC NUTRITION سی ال ای آ سای تک
  Isolate Amino SCITEC NUTRITION آمینو ایزوله ایزولیت سایتک
  MyoMax SCITEC NUTRITION مایومکس سایتک

  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل گین muscle gain muscle nutrition mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن گلوتا ماسل گلوتاماسل gluta muscle mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن کرا ماسل کراماسل crea muscle mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل مس muscle mass mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل وی پروتئین muscle whey mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن آمینو مایع سیراپ syrup amino mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل اکسپلود پمپ muscle xplode mn
  آمینو بی سی اا گت bcaa gat
  محصولات لاکی لند lucky land luckyland
  آنابولیک راش Anabolic Rush AST
  مولتی ویتامین MultiPro 32X 200 Tablets AST
  پروتئین وی ایزوله VP2 Whey Isolate AST
  ماسل ایکس جی اف MUSCLE-XGF AST
  دی جی سی DGC AST
  دایمتادرین اکستریم Dymetadrine Xtreme AST
  سی ال ای CLA 1000 AST
  گابا GABA AST
  بتا ایکس Beta-X AST
  بی سی ای ای BCAA 4500 AST
  گلوتامین جی ال تری GL3 AST
  کراتین میکرونایزد Micronized Creatine AST
  دی اچ ای آ DHEA-100 AST

  ماسل فارم اذالت اسالت اسولت ماسل فارم Muscle pharm ASSAULT
  ریکان ریکون ریکاوری ماسل فارم Muscle pharm Recon
  پروهورمون باتل بتل فیول ماسل فارم Muscle pharm Battle Fuel
  ریکاوری بالت پروف ماسل فارم Muscle pharm Bulletproof
  کمبت کمبات پروتئین ماسل فارم Muscle pharm Combat
  چربی سوز شرد ماتریکس ماسل فارم Muscle pharm shred matrix
  مکمل ویتامین و تقویتی کامل پروبیوتیک انتی اکسیدان کامل ارمور وی ماسل فارم Muscle pharm armor v
  آمینو بی سی ای ای ماسل فارم Muscle pharm bcaa 312
  بتا آلانین ماسل فارم Muscle pharm beta alanine
  کراتین 5 ترکیب ماسل فارم Muscle pharm creatine
  گلوتامین ماسل فارم Muscle pharm glutamine
  زد ام ای مکس ماسل فارم Muscle pharm zma max
  هیبرید انو پمپ ماسل فارم Muscle pharm hybrid no
  انرژل ماسل فارم Muscle pharm energel،

  Gaspari Nutrition IntraPro پروتئین اینتراپرو گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump Stick Packs 20 Pack Box سوپر پمپ 20 پک گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump250 سوپر پمپ 250 گاسپاری
  Gaspari Nutrition SizeOn Pre-Contest کراتین سایزان پرو کانتست گاسپاری
  Gaspari Nutrition SizeOn Max Performanceکراتین سایزان مکس پرفورمنس گاسپاری
  Gaspari Nutrition MyoFusion پروتئین مای فیوژن گاسپاری
  Gaspari Nutrition Real Mass کربو پروتئین گینر ریل مس گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump MAX سوپر پمپ مکس گاسپاری
  Gaspari Nutrition Myofusion Hydro پروتئین مای فیوژن هیدرو گاسپاری
  Gaspari Nutrition BCAA 6000 آمینو اسید بی سی آ آ 6000 گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump MAX Mini سوپر پمپ مکس مینی گاسپاری
  Gaspari Nutrition SizeOn Max Performance Mini کراتین سایزان مکس پرفورمنس مینی گاسپاری
  Gaspari Nutrition Plasma Jet پمپ پلاسما جت گاسپاری
  Gaspari Nutrition Mitotropin چربی سوز میتوتروپین گاسپاری
  Gaspari Nutrition Spirodex 60 Servings اسپیرودکس گاسپاری
  Gaspari Nutrition Phenorex 120 Servingsفنورکس گاسپاری
  Gaspari Nutrition Anaviteمولتی ویتامین آناویت گاسپاری
  Gaspari Nutrition Novedex XT پروهورمون نوادکس ایکس تی گاسپاری
  Gaspari Thermogenic Thyrotabs چربی سوز درموژنیک تیروتبز گاسپاری
  Gaspari Nutritions 3rd Degree Burn چربی سوز تری دی دگری برن گاسپاری
  چربی سوز میتوتروپین گاسپاری gaspari mitotropin
  چربی سوز سایتولین وی 2 گاسپاری gaspari Nutrition Cytolean V
  مکمل ترمیم مفاصل ویتاجوینت آمریکا vitajoint

  تریبولوس تری بولوس بیوتک آمریکا Tribulus | BioTech
  مکمل ترمیم مفاصل تریپل فلکس Nature Made TripleFlex
  درد مفاصل زانو مچ ... move free advanced
  قرص تقویت و ضد پوکی استخوان Osteocare
  مکمل ترمیم مفاصل و غضروف جوینتیس Jointace
  مگا آمینو 3200 جدید بیوتک MEGA AMINO 3200 BIOTECH
  مکمل ال آرژنین مایع سایتک | Scitec Arginine
  آمینو گوشت گاو یونیورسال Beef Universal
  تریبولوس تری بولوس یونیورسال Universal Tribulus
  کراتین ترکیبی و پمپ انیمال Universal Animal Pump
  آمینو 2700 یونیورسال 700 عددی Universal Amino 2700
  جایگزین غذا لین بادی 42 پاکتی Labrada Lean Body
  مکمل پرو وی 60 لابرادا proV60 LABRADA
  گینر افزایش وزن سوپر گینرز فیول Super Gainers Fuel
  مکمل پروتئین ماسل وی ناتریشن MUSCLE WHEY MN
  هایپر مس 5000 کیسه ای 4 کیلوگرمی Hyper Mass
  تریبولوس بیوتچ Tribulus Maximus Biotech USA
  گینر افزایش وزن حجم سریوس مس اپتیموم Serious Mass
  سوپر پمپ مکس گاسپاری Gaspari SuperPump MAX
  چربی سوز قوی لیپوریپ اینرآرمور Lipo Rip Xtreme
  مکمل افزایش وزن و حجم نیترو کین بیوتچ Nitro Gain
  گین بولیک 6000 الیمپ | Gain Bolic 6000 Olimp
  ماسل گین 3700 گرمی ماسل نوتریشن | GAIN MUSCLE
  دیلی مولتی ویتامین و مینرال لاکی لند آمریکا
  آرژنین 1000 بیوتچ آمریکا BioTech USA L Arginine
  هیدروکسی کات پیشرفته جدید 72 عددی Hydroxycut
  غضروف ساز و تقویت مفاصل ANIMAL FLEX
  ال کارنیتین مایع 100000 بیوتچ L-Carnitine biotech
  کربوپروتئین گین فست یونیورسال GAIN FAST UNIVERSAL
  مولتی ویتامین جنسینگ آلوئه ورا VITAGINSENG
  بهترین مولتی ویتامین جهان انیمال پک ANIMAL PAK
  بروتال فور عضله ساز و چربی سوز بیوتچ brutal fever
  قرص چربی سوز و کاهش وزن فت برنر FAT BURNER
  قرص ویتامین کافئین جوشان BOLERO BOOST ENERGY
  آمینو مایع فیول لیکوئید Twinlab Amino Fuel Liquid
  Herbal Liv.52 کبد شور قرص هربال لایو لیو.52
  آمینو سوپریر جدید 2222 اپتیموم Superior Amino
  مولتی ویتامین مردانه اپتی من Optimum Opti Men
  لیپو 6 ایکس LIPO 6X لیپو سیکس ایکس LIPO 6 X
  چربی سوز درمو اسپید الیمپ THERMO SPEED OLIMP
  قرص کلسیم منیزیم زینک CALCIUM MAGNESIUM ZINC
  چربی سوز جت فیول شرکت گت GAT JetFuel Pyro
  دی اچ ای آ dhea آلتیمیت سان پیوریتن و انواع یوهیمبین

   

 4. #2
  کاربران اخراج شده srever آواتار ها
  آخرین بازدید
  01-20-2012 [ 01:48]
  تاریخ عضویت
  Feb 2008
  محل سکونت
  tehran
  نوشته ها
  211
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 57 در 36 پست

  پیش فرض بهترین حرکات برای سر بیرونی و پائین پشت بازو

  بهترین حرکات برای سر بیرونی و پائین پشت بازو  بهترین حرکت برای بخش پائینی عضله پشت بازو حرکت پشت بازو خم میباشد. برای اجراء این حرکت بههیچ دستگاهی نیاز نمیباشد و تنها وسیله مورد نیاز یک میله (مثل میله بارفیکس) میباشد که بتواند فشار وارد از طریق وزن بدن را تحمل کند.
  اگر در باشگاه میخواهید این حرکت را اجراء کنید بهترین وسیله دستگاه اسمیت میباشد.
  به هر حال فرقی نمیکند چه میله بارفیکس و چه دستگاه اسمیت. ارتفاع میله را در حدود ۶۵ تا ۷۵ سانت از زمین تنظیم کنید.
  روبهروی میله و با فاصله ۹۰ سانت از آن بایستید و سپس به سمت جلو خم شده و از بالا میله را بین کف دستها بگیرید. فاصله دستها کمی بیشتر از عرض سر میباشد. حالا در حالیکه کف پاها رو زمین است به سمت جلو رفته و تا جائیکه سر اندکی از زیر میله جلوتر رود به جلو حرکت کنید (این حرکت تقریباً مثل حرکت پشت بازو با هالتر ایستاده میباشد و فقط فرق در ثابت شدن میله هالتر و چرخیدن ۹۰ درجهای به سمت جلو و استفاده از وزن بدن برای وارد کردن فشار میباشد.)
  سعی کنید در طول دامنه حرکت به مفصل آرنج اجازه باز شدن دهید و تا حد ممکن آن را نزدیک به هم و جمع نگه دارید. و از ضربه زدن در پائینترین بخش حرکت برای بالا آمدن خودداری کنید. در پائینترین بخش از دامنه حرکت میبایست در عضلات پشت بازو یک احساس کشش زیادی کنید.
  پس از رسیدن به پائینترین نقطه با کنترل و با حفظ فشار مستمر بر روی عضلات پشت بازو به نقطه شروع حرکت بازگردید.بر اینکه حرکت را سختتر و فشار وارده را بیشتر نمائید کمی عقبتر از حد متداول رفته و حرکت را اجراء کنید. با رفتن به عقب باعث میشوید عضلات پشت بازو در مقابل بخش بیشتری از وزن بدن مقاومت کنند.
  ● چند حرکت برای وارد کردن فشار بر روی بخش پائینی عضله پشت بازو
  ▪ پشت بازو (مدل شنا سوئدی):
  برای اجراء این حرکت مثل حرکت شنا سوئدی عمل کنید و بهجای اینکه پاها را روی زمین بگذارید آنها را بر روی یک میز قرار دهید فاصله کف دستها بر روی زمین را از یکدیگر در وضعیت کاملاً نزدیک به هم قرار دهید و سپس حرکت پشت بازو مدل شنا سوئدی را اجراء کنید.
  ▪ پشت بازو با هالتر (روی میز بالاسینه):
  اجراء حرکت پشت بازو با هالتر بر روی میز بالاسینه باعث وارد آمدن فشار بر بخش پائینی عضله پشت بازو میشود. برای اجراء این حرکت مثل حرکت پشت بازو با هالتر بر روی میز صاف عمل کنید و فقط در قسمت پائین حرکت سعی کنید آن را بهجای اینکه بر روی پیشانی پائین بیاورید در قسمت بالای سر پائین بیاورید.
  ▪ پشت بازو سیمکش از پشت:
  برای اجراء این حرکت پشت به دستگاه سیمکش بایستید و از بالا دسته کوتاه سیمکش را بگیرید و سپس به سمت جلو و تا راستای موازی به زمین پائین بیائید و در این وضعیت با صاف کردن و خم کردن دست از مفصل آرنج حرکت پشت بازو با سیمکش از پشت را اجراء کنید.
  ▪ پرس پشتبازو و بالای سینه (پرس سینه دست جمع):
  فرق این حرکت با حرکت پرس پشت بازو معمولی (پرس سینه دست جمع) در موقعیت پائین آوردن میله هالتر میباشد. در این نوع از پرس پشت بازو بهجای اینکه میله را بر روی وسط سینه و یا قسمت پائینی سینه پائین بیاورید آن را بر روی قسمت بالای سینه و یا همان زیر گردن پائین بیاورید و بدین ترتیب با وارد کردن کشش مضاعف به عضلات پشت بازو بیشترین فشار را بر روی بخش پائینی عضله پشت بازو متمرکز سازید.
  ● چند حرکت برای وارد کردن فشار بر روی بخش خارجی (سر بیرونی) عضلات پشت بازو
  ▪ پشت بازو سیمکش دست باز:
  برای اجراء این حرکت مثل پشت بازو سیمکش عمل کنید و فقط بهجای اینکه فاصله دستهایتان به اندازه نرمال آن باشد آنها را کمی بازتر کنید و حرکت را انجام دهید.
  ▪ پشت بازو سیمکش مچ برعکس تک دست:
  برای اجراء این حرکت روبهروی دستگاه سمکش قرار بگیرید و دسته کراس اور را با یک دست گرفته و از بالا به سمت پائین بیاورید. دسته را طوری در میان کف دست بگیرید که کف دست رو به سمت بالا و یا جلو باشد. و سپس حرکت پشت بازو سیمکش تک مچ برعکس را اجراء کنید تنها نکته مهم در اجراء این حرکت چرخاندن دست به سمت خارج در موقع پائین بردن دسته سیمکش میباشد. یعنی سعی کنید بهجای اینکه حرکت را در یک مسیر صاف و عمودی اجراء کنید آن را در یک مسیر کمانی شکل به سمت خارج انجام دهید.
  ▪ پرس پشت بازو (آرنج به سمت بیرون):
  فرق این نوع از حرکت پرس پشت بازو و یا همان پرس سینه دست جمع با نوع متداول آن در نچسباندن مفصل آرنج به پهلوها میباشد. در این نوع از اجراء حرکت بهجای اینکه مفصل آرنج را در پائینترین بخش از دامنه حرکت به پهلو بچسبانید آن را از پهلوها دور کنید.
  ▪ پشت بازو دمبل کیک بک Kick back مچ به سمت جلو:
  تنها تفاوت این حرکت به حرکت پشت بازو کیک بک در چرخاندن مچ دست به سمت جلو میباشد. در حرکت کیک بک متداول در موقع گرفتن دمبل کف دست به سمت پهلو میباشد. در صورتیکه در این شیوه کف دست به سمت جلو میباشد و دامنه حرکتی هم بهجای اینکه در یک مسیر صاف و مستقیم باشد در یک مسیر کمانی شکل به سمت بیرون میباشد.
  ▪ پشت بازو بین دو میز (دیپ):
  بین دو میز قرار بگیرید و قسمت پائین پا (مچ و کفش) را روی میز جلویتان گذاشته و با کف دستها در حالیکه در پهلویتان قرار دارند میز پشتیتان را بگیرید. سپس شروع کنید و حرکت پشت بازو دیپ را اجراء کنید. نکته هم در اجراء این حرکت وارد کردن فشار به بخش بیرونی (سر خارجی) عضله پشت بازو در باز کردن آرنج در موقع پائین رفتن میباشد. جهت وارد کردن فشار مضاعف میتوانید از حریف تمرینیتان بخواهید که با گذاشتن صفحههای وزنه بر روی رانتان بر شدت فشار وارد بیافزائید.
  سر بیرونی عضله پشت بازو با باز کردن مفصل آرنج و اجراء حرکت در یک مسیر مستقیم و عمود بیشتر تحت فشار قرار میگیرد. برای مثال در حرکت پشت بازو سیمکش با نگهداشتن آرنجها در کنار پهلو و اجراء حرکت در یک مسیر کمانی شکل بیشتر فشار به بخش داخلی عضله پشت بازو وارد میشود.
  در صورتیکه با جدا کردن آرنج از پهلو و پرس کردن دسته سیمکش به سمت پائین و در یک مسیر عمودی بیسترین فشار بر روی بخش بیرونی (سر بیرونی) عضله پشت بازو وارد میشود.

 5. 2 کاربر از پست مفید srever سپاس کرده اند .


 6. #3
  مدير ارشد BODYSTRONG آواتار ها
  آخرین بازدید
  01-20-2015 [ 11:22]
  تاریخ عضویت
  Feb 2008
  محل سکونت
  آشتاراک
  نوشته ها
  53,771
  سپاس ها
  2,929
  سپاس شده 5,236 در 3,672 پست

  6 تمرین بر روی عضله‌های جلوبازو


  تمرین بر روی عضله‌های جلوبازو
  عضلات جلوبازو یکی از عضلات کوچک بدن می‌باشد که از 3 بخش « داخلی ، میانی و بیرونی » تشکیل شده است باید توجه داشت که عضلات بدن « پس از هر جلسه تمرین » حداقل 72 ساعت زمان برای ریکاوری احتیاج دارد مگر در شرایط خاص که عضلات بدن با هم تناسب نداشته باشند که در آن زمان می‌توان به صورت مقطعی هر 48 ساعت یک بار روی عضلات ضعیف کار کرد .
  در زیر « 4 حرکت » برای تقویت این عضلات به شما پیشنهاد می‌کنیم و توجه داشته باشید که قبل از تمرین بدن و مفصل آرنج را به خوبی گرم نمایید تا ضریب آسیب دیدگی به حداقل برسد و برای گرم کردن می‌توانید از حرکت جلوبازو کششی ایستاده با وزنه سبک بهره ببرید .
  حرکت اول : جلو بازو ایستاده هالتر
  این حرکت یکی از بهترین حرکات جهت افزایش حجم عضلات جلوبازو می‌باشد و می‌توان آن را در 3 ست 10 الی 8 تکرار به صورت پیرامید انجام داد در این حرکت اگر دست‌ها به اندازه عرض شانه باز باشد فشار به هر 3 بخش عضلات جلوبازو وارد می‌شود و اگر دست‌ها جمع‌تر از عرض شانه باشد فشار به قسمت بیرونی عضلات جلوبازو بیشتر می‌شود و اگر بازتر از عرض شانه باشد فشار به قسمت داخل عضلات جلو بازو بیشتر می‌شود دقت داشته باشید در انجام این حرکت کمر صاف و بدون حرکت باشد و بستن کمربند الزامی است .
  حرکت دوم : جلوبازو دمبل چکشی روی میز لاری
  این حرکت برای افرادی که در قسمت پایین عضله جلو بازو ضعف دارند فوق العاده موثر است و علاوه بر تقویت قسمت پایینی این عضله برای تقویت قسمت بیرونی عضله نیز مفید است این حرکت را می‌توانید در 3 ست 10 تکراری انجام دهید در زمان پایین رفتن دست که قسمت منفی حرکت می‌باشد آرنج بایستی کاملا صاف شود توجه داشته باشید میزان وزنه بیش از توان عضله نباشد که در این زمان آرنج‌ها به شدت تهدید می‌شود ضمنا سعی کنید از آرنج بند نیز استفاده کنید تا آرنج‌ها در مقابل آسیب دیدگی حمایت شود .
  حرکت سوم : جلو بازو دمبل جفت
  این حرکت برای تقویت 3 بخش عضله جلو بازو مفید می‌باشد در این حرکت بایستی دامنه حرکت کامل باشد این حرکت را در 3 ست 10 الی 6 تکراری به صورت پیرامید انجام دهید ترجیحاً این حرکت را در حالت نشسته و بدون این که کمر به سمت عقب یا جلو حرکت نماید انجام دهید و فقط آرنج باز و بسته شود .
  حرکت چهارم : جلو بازو لاری هالتر با میله خمیده
  با این حرکت تارچه های عضلانی شما به شدت تحت فشار قرار می‌گیرند و به دنبال آن درد و سوزش فراوانی در این عضلات حس می‌نمایید که نشان از یک تمرین خوب و موثر می‌باشد در انجام این حرکت بایستی در انتخاب تناژ وزنه دقت نمایید که آرنج ها تهدید نشود و همچنین از آرنج‌بند استفاده نمایید .
  این حرکت را در 3 ست 10 الی 6 تکرار به صورت پیرامید انجام دهید توجه داشته باشید شدت تمرینات شما در حد توان عضلات‌تان باشد تا ضریب آسیب دیدگی به حداقل برسد .
  نفس گیری
  در انجام تمامی حرکات فوق زمانی که فشار پشت وزنه است نفس را تخلیه و در زمان برگشت نفس بگیرید.
  اینجا با دو سه هزار تومان یک بسته 20 عددی سیگار می خرید
  با هزار تومان یک عدد نان بربری یا سنگک
  کدام یک آسان تر است
  مرگ یا زندگی !!


  رسیدن به فردایی بهتر از خود تو شروع می شود


  اگر همه روش ها را امتحان کرده اید یکبار برای همیشه روش ما شما را به هدف خواهد رساند

  تمرین خصوصی تناسب اندام و لاغری بدون نیاز به هیچگونه وسیله

  برای هماهنگی با ایمیل زیر تماس بگیرید

  ahaliyo@gmail.com


 7. 2 کاربر از پست مفید BODYSTRONG سپاس کرده اند .


 8. #4
  مدير ارشد BODYSTRONG آواتار ها
  آخرین بازدید
  01-20-2015 [ 11:22]
  تاریخ عضویت
  Feb 2008
  محل سکونت
  آشتاراک
  نوشته ها
  53,771
  سپاس ها
  2,929
  سپاس شده 5,236 در 3,672 پست

  6 6 راه برای انفجار عضلات جلو بازو

  6 راه برای انفجار عضلات جلو بازو
  واقعیت این است که هر بدنساز خواهان دستیابی به حجم بیشتری در عضلات بازو است و هر چند راهکارهای بسیار زیادی در این مورد ارائه شده اما هنوز هم افراد بسیاری در رشد عضلات این قسمت یا دستیابی به شکل مورد نظر دچار مشکل هستند خوشبختانه همیشه راه‌های جدید و نکات ظریفی برای بهبود و اصلاح روش‌های تمرین وجود دارد و هیچ بدنسازی در دنیا نیست که بتواند ادعا کند برنامه تمرین او بهترین برنامه ممکن برای رشد هر یک از عضلات است و برای تمام بدنسازان دنیا موثر است در اصل هر فرد برای اینکه بتواند به موثر ترین برنامه تمرین برای خودش دست یابد به سال‌ها تجربه و کسب اطلاعات مختلف در زمینه تمرین نیاز دارد و حتی بهترین برنامه‌های تمرین هم پس از مدتی آثار مثبتشان کاهش می‌یابد و نیاز به تغییر و اصلاح دارند بنابراین تصور کنید می توانید برنامه‌ای را که برای فرد دیگری موثر بوده مورد استفاده قرار دهید و در زمان کوتاهی به رشد عضلات مورد نظر دست یابید بالعکس با ایجاد تنوع و استفاده از روش‌های مختلف در تمرین است که می توانید رشد عضلانی را تسریع کنید به همین منظور در این مقاله شش نکته متفاوت را برای دستیابی به تمرینی موثر تر و رشدی جدید برای عضلات بازو مورد بررسی قرار خواهیم داد .
  1-تکرار های کم و زیاد :
  افراد تمایل دارند برای همه ست‌ها تکرارهای یکسانی را به کار ببرند اگر هم بخواهند از تکرارهای کم و زیاد به طور همزمان بهره گیرند معمولا این کار را در دو روز جداگانه انجام میدهند یعنی یک روز وزنه‌های سبک با تکرارهای زیاد و روز دیگر وزنه‌های سنگین با تکرارهای کم را انجام میدهند یک روش خوب این است که این گونه ست‌ها را به صورت متوالی در یک روز به کار گیرند یعنی تعدادی ست شامل تکرارهای زیاد 12 تا 20 و تعدادی که شامل تکرارهای کم 6 تا 8 این راهی عالی برای تحت فشار قرار دادن همزمان فیبرهای تند خواهد بود و با یک حرکت دستگاه یا سیم کش با تکرارهای بالا کار را آغاز کنید که از مزیت افزایش جریان خون در عضله و آماده شدن آن برای وزنه‌های سنگین در ادامه کار بهره مند شوید .
  برنامه شماره 1
  حرکت ********************************ست *****************تکرارها
  جلو بازو با دستگاه ***********************3********************20-15
  جلو بازو با هالتر *************************3********************8-6
  جلو بازو با سیم کش تک دست *************3********************20-15
  جلوبازو با دمبل *************************3********************8-6

  2-داخل و خارج :
  عضله دو سر بازو ( عضله جلو بازو ) از یک سر بلند ( بخش خارجی دوسر ) و یک سر کوتاه ( بخش داخلی دوسر ) تشکیل شده است و هر دو دارای اتصال تاندونی جداگانه‌ای هستند هر دو سر با هم کار می‌کنند به همین دلیل نمی‌توانید به طور کاملا تفکیک شده روی هر یک از ان‌ها کار کنید اما اگر در حین اجرا فاصله دست‌ها کم باشد با کف دست کمی زاویه داشته باشد به صورتی که انگشت شست بالاتر از انگشت های دیگر قرار گیرد فشار بیشتری بر سر خارجی وارد می شود بالعکس چنانچه فاصله دست‌ها زیاد باشد یا تمام انگشت‌ها در یک راستا قرار گیرد فشار بیشتری به سر داخلی اعمال خواهد شد .
  برنامه شماره 2
  حرکت **********************************ست ****************تکرار
  جلو بازو با هالتر دست جمع *******************3******************10-8
  جلو بازو با هالتر دست باز *********************3*****************10-8
  جلو بازو چکشی بادمبل **********************3*****************12-10
  جلو بازو بادمبل ( با چرخش مچ ) ***************3******************12-10
  3-بالا و پایین
  همان طور که نمی‌توان به طور کاملا جداگانه سرهای داخلی و خارجی دوسر بازو را تحت فشار قرار داد نمی‌توان تنها رو ی بخش پایین یا بالا هم کار کرد اما میتوان به مقدار بیشتری روی کشش و انقباض تمرکز کرد به عنوان مثال جلو بازو روی میز لاری کشش بیشتری بر جلو بازو وارد می‌کند و برای فشار بر بخش پایینی مناسب تر است و جلو بازو سیم کش از بالا انقباض شدیدتری در عضله ایجاد میکند و برای بخش قله جلو بازو مناسب‌تر است .

  برنامه شماره 3
  حرکت *****************************ست **********************تکرار
  جلو بازو سیم کش از بالا ****************3************************12-10
  جلو بازو خمیده روی میز لاری *************3************************12-10
  جلو بازو دمبل تمرکزی ( تک خم ) **********3************************12-10
  جلو بازو با دمبل روی میز لاری ************3************************12-10
  4-ایجاد پمپاژ بالای خون
  کریس کوک از بدنسازان حرفه‌ای از ست‌هایی با تکرار زیاد ( 15 تا 25 ) که باعث پمپاژ بالای خون در عضله می‌شوند در فاصله بین جلسات تمرین بازو استفاده می کند و نام ان‌ها را ست های پر کننده گذاشته است این ست‌ها شامل 3 تا 4 ست با تکرارهای 15 تا 25 از یک حرکت تفکیکی است که پس از تمرین روی یکی دیگر از بخش‌های بدن اجرا می‌شود برای جلو بازو او معمولا از جلو بازو دمبل تمرکزی ، جلو بازو تک دست با دستگاه یا چکشی استفاده می‌کند کوک معتقد است این ست‌ها برای ریکاوری سریع‌تر و تقویت جریان خون در بازوها موثرتر است و کلید رشد بازوهای او در سال‌های اخیر بوده است از ست‌های پر کننده حداقل دو روز قبل و دو روز پس از برنامه معمول بازویتان استفاده کنید .
  برنامه شماره 4
  حرکت ******************************ست *****************تکرار
  جلو بازو با دستگاه تک دست **************3*******************25-12
  5-افزایش تکرارها
  حداکثر پمپاژ خون در بازوها یکی از رضایت بخش‌ترین احساساتی است که میتوانید در باشگاه تجربه کنید و بسیاری از بدنسازان دریافته اند که بازوهایشان در مقابل برنامه‌هایی که باعث پمپاژ خون در بازو می‌شود بسیار خوب نتیجه می گیرند بهترین راه برای پمپاژ خون در بازو استفاده از تکرارهای بالا است تکنیک‌های شدت دهنده ای مثل ست‌های نزولی ، ست‌های با استراحت کم ( کمتر از 45 ثانیه ) بین ست‌ها ، علاوه بر این استفاده از برخی مکمل ها از جمله کراتین و سیترولین و آرژنین باعث بهبود پمپاژ خون د ر عضلات می شود .
  برنامه شماره 5
  حرکت ***********************************ست ******************تکرار
  جلوبازو با دمبل نشسته ***********************4********************20-15
  جلو بازو با دستگاه ***************************3********************20-15
  جلو بازو با سیم کش تک دست ******************2*******************20-15
  6-سوپر ست
  بسیاری از افراد عضله دو سر بازو را کوچک‌تر از آن به حساب می‌آورند که انجام سوپر ست‌را برای آن مناسب بدانند روش رایج اجرای سوپر ست بری عضلات جلو بازو و پشت بازو است که البته روش بسیار خوبی است اما بدنسازان با تجربه تر نباید از ترکیب حرکات جلو بازو و اجرای سوپر ست‌های خاص جلوبازو واهمه داشته باشند شدت حاصل از این سوپر ست‌ها برای اعمال شوک بر عضله بسیار مناسب است لری اسکات مسترالمپیای سال‌های 1965 و 1966 دارنده یکی از بهترین بازوها در تاریخ بدنسازی به صورت مکرر از تکنیک‌های سوپر ست و تری ست برای جلو بازو ها استفاده می کرد .
  برنامه شماره 6
  حرکت **********************************ست *******************تکرار
  جلو بازو بادمبل روی میز شیبدار*****************3******************** *12-10
  جلو بازو با دمبل تمرکزی **********************3*********************12-10
  جلو بازو با هالتر روی میز لاری بر عکس ***********3*********************12-10
  جلو بازو میز لاری ***************************3*********************1 2-10
  اینجا با دو سه هزار تومان یک بسته 20 عددی سیگار می خرید
  با هزار تومان یک عدد نان بربری یا سنگک
  کدام یک آسان تر است
  مرگ یا زندگی !!


  رسیدن به فردایی بهتر از خود تو شروع می شود


  اگر همه روش ها را امتحان کرده اید یکبار برای همیشه روش ما شما را به هدف خواهد رساند

  تمرین خصوصی تناسب اندام و لاغری بدون نیاز به هیچگونه وسیله

  برای هماهنگی با ایمیل زیر تماس بگیرید

  ahaliyo@gmail.com


 9. 3 کاربر از پست مفید BODYSTRONG سپاس کرده اند .


 10. #5
  ورزشكار مبتدي mojtaba69 آواتار ها
  آخرین بازدید
  04-06-2010 [ 22:00]
  تاریخ عضویت
  Apr 2010
  نوشته ها
  1
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 1 در 1 پست

  پیش فرض

  موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور
  این برنامه جلوبازو و پشت بازو رو در یک روز انجام دهید
  من که نتیجه گرفتم
  اگه امتحان کنید صددرصد نتیجه اونو میبینید

  1.پشت بازو سیم کش ایستاده 12*3
  2.جلو بازو سیم کش ایستاده 12*3
  3.پشت بازو هالتر خوابیده + جلو بازو هالتر ایستاده 6-8-10
  4پشت بازو هالتر لاری بالی سر + جلو بازو هالتر لاری 6-8-10
  5.پشت بازو دمبل تک خم + جلو بازو دمبل تک خم 6-8-10

  امیدوارم اگه از این برنامه استفاده کردید نتیجه بگیرید
  اگر نتیجه گرفتید یا اگر خواستید انتقاد یا پیشنهاد کنید لطفا به ایمیل من نامه بدید


  تمامی مسئوليت آگهي هاي درج شده در انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران با آگهي دهندگان مي باشد
  برنامه تمرین , تغذیه , مکمل " چاقی لاغری بدنسازی "
  درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید
  ahaliyo@gmail.com
  60000 تومان ماهیانه (( خانم ها و آقایان ))  مشاوره تناسب اندام و مکمل های غذایی بابک
  تلفن تماس : 09101860791
  زیر نظر مربی و قهرمان حرفه ای جهان

  برای ورود به فروشگاه سایت اینجا کلیک کنید  1. برای جستجوی موضوع مورد نظر خود در سایت از سرچ باکس بالای سایت استفاده کنید
  2. از ارسال پست های نامربوط با عنوان تاپیک در سایت خودداری کنید
  3. هر سوالی را جداگانه در تاپیک مرتبط با خودش مطرح نمایید
  4. ابزار جستجو بهترین کمک برای یافتن تاپیک های مرتبط با سوالتان می باشد
  5. با انتشار تجربیات و دانش خود در پیشرفت جامعه و دانش ورزشی شریک باشید
  6. ارتباط با سامانه پیامک سایت : 30006161444449
  7. برای درج تبلیغات خود در سایت با ما تماس بگیرید

 11. کاربر روبرو از پست مفید mojtaba69 سپاس کرده است .اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. برنامه تمرینی برای مبتدیان ...
  توسط reza در انجمن برنامـه هـای تمـرینـی
  پاسخ ها: 7
  آخرين نوشته: 03-01-2012, 01:15
 2. آموزش های کامپیوتری
  توسط ARVIN در انجمن اینترنت
  پاسخ ها: 55
  آخرين نوشته: 07-17-2010, 15:13
 3. برنامه ‌های تمرینی عضلات پا
  توسط Antonio در انجمن برنامـه هـای تمـرینـی
  پاسخ ها: 12
  آخرين نوشته: 12-12-2009, 08:59

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •