تمامی مسئوليت آگهي هاي درج شده در انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران با آگهي دهندگان مي باشد.
هرگونه تبلیغات از طریق پیام خصوصی  ممنوع می باشد << قوانین سایت >>
برای خرید از فروشگاه سایت اینجا کلیک کنید

موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور

صفحه 16 از 32 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 76 تا 80 , از مجموع 160

موضوع: توضیح کامل حرکات بدنسازی همراه با عکس

 1. #76
  مدير ارشد BODYSTRONG آواتار ها
  آخرین بازدید
  01-20-2015 [ 11:22]
  تاریخ عضویت
  Feb 2008
  محل سکونت
  آشتاراک
  نوشته ها
  53,771
  سپاس ها
  2,929
  سپاس شده 5,236 در 3,672 پست

  پیش فرض پاسخ : توضیح حرکات

  موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور
  بهترین حرکات برای افزایش حجم و قدرت
  نام: Power-bodybuilding-for-intermediates-Physique-Magazine.gif نمایش: 10562 اندازه: 70.0 کیلو بایت
  وارد هر باشگاه بدنسازی استانداردی که می شوید تنوع اجرای حرکات را بسته به برنامه تمرینی آن جلسه تان پیش روbadan3azi.com می بینید آیا بهتر است کشش دست باز را به جای بارفیکس اجرا کرد و یا پرس سینه با هالتر و یا پرس سینه با دستگاه اسمیت و یا به جای اسکوات پرس پا را انتخاب کرد ؟
  پر واضح است که انتخاب حرکت تنها متغیر مهم در برنامه تمرینی محسوب نمی شود بلکه می بایست تصمیم هوشمندانه ای در ارتباط با حجم تمرین ، شدت تمرین ، دفعات تمرین و فاکتورهایbadan3azi.com دیگر اتخاذ نمود و باز کاملا آشکار است کهbadan3azi.com نمی توانید انتخاب خوبی پیش روی خودتان قرار دهید مگر اینکه از پیشتر هدفتان را مشخص ساخته باشید . شاید بتوانید مقالات و یا کتاب های زیادی را پیدا کنید که در خصوص تنظیم حجم تمرین ، شدت تمرین ، و دفعات تمرین در مواقعی که قصد دارید برای افزایش قدرت و یا حجم عضلات بهbadan3azi.com شما اطلاعاتی بدهند ولی آنچه که به ندرت با آن برخورد خواهید کرد راهنمای انتخاب حرکت برای این دو مقصود است به عقیده من این یک خلا بزرگ مخسوب می شود زیرا تمام حرکات با هم برابر نیستند و برخی جهت دستیابی به نتایج مورد نظر بهتر از سایرین هستند .
  در این مقاله قصد داریم حرکات را به دو گروه عمده تقسیم کنیم ؛ بهترین حرکات برای افزایش قدرت و بهترین حرکات برای افزایش حجم عضلات ( هایپر تروفی ) اگر همزمان خواستار هر دو هستید پس حرکاتی را انتخاب کنید که در هر دو گروه ( فهرست ) تکرار شده اند .

  بطور قطعbadan3azi.com فهرستهای حرکتی دیگر وحود دارند که ما در اینجا آنها را ذکر نکرده ایم برای نمونه بهترین حرکات برای چربی سوزی بهترین حرکات برای مقاصد ورزشی اختصاصی یا بهترین حرکات برای افزایش استقامت عضلانی و ...........
  البته دو گروه انتخابی ما جزء اصلی ترین و پرکارترین ها محسوب می شوند و تقریبا تلاش اکثریت افراد در باشگاه در همین راستا است .
  فکر می کنم هر کسی که این مطلب را می خواند از این نکته آگاه است که سایز عضلات بر روی قدرت آن تا نقطه مشخصی تاثیر گذار است اما همگی می دانیم که بدنسازها به خصوص حجیم ترین آنها به لحاظ حجم خالص عضلانی قوی ترین فرد باشگاه تلقی نمی شوند .
  البته از افراد لاغر مردنی داخلbadan3azi.com باشگاه قوی تر هستند ولی به راحتی توسط وزنه برداران قدرتی هموزنشان مغلوب می شوند علت این امر به خاطر قدرت نهایی یا همان توانایی یک تکرار حداکثر است که ارتباط تنگاتنگی با هماهنگی عصب های عضلانی و همچنین میزان بافت های قابل انقباض داخل عضله دارد .
  بنابراین زمانی که حرکتی را به منظور توسعه حداکثر قدرت انتخاب می کنید پس نیاز به انتخاب حرکتی دارید که هم بیشترین مهارت در اجرایbadan3azi.com آن را طلب کند و هم به شما اجازه بلند کردن سنگین ترین وزنه را بدهد هر دو مورد به لحاظ اهمیت با هم برابر هستند .
  از پیشتر بر badan3azi.comاین موظوع واقف هستید که بر قدرت تان افزوده نخواهد گردید مگر اینکه حرکاتی را انتخاب کنید که به شما اجازه بلند کردن بیشترین وزنه را بدهد با بلند کردن وزنه های سبک نمی توانید قوی شوید .
  بنابراین وقتی عنوان می کنیم که حرکتی که امتخاب می کنید می بایست به مهارت نیاز داشته باشد منظورمان حرکتی است که به تکنیک و حف6ظ توان در آن نیاز مبرمbadan3azi.com است و به هیچ وجه مثل حرکات نمایشی سیرک بازها نیست حرکات با مهارت بالا معمولا حرکات پایه ای ( چند مفصلی ) هستند و در صفحات فضایی مختلف صورت می پذیرند .
  هماهنگی عصب های عضلانی badan3azi.comیک امر کاملا ضروری محسوب می شود و علت آن هم مفهوم مهارت قابل انتقال یا توانایی انتقال مهارت در اجرای یک حرکت و یا حرکات دیگر badan3azi.comاست دانستن این مفهوم به خاطر سپاری این جمله است که مهارت سرازیر می شود توانایی اجرای حرکات با مهارت بالا مثل پرس سینه به منزله خیلی خوب بودن در اجرای حرکات با مهارت پایین تر ، مثل پرس سینه با دستگاه می باشد .
  مهارت به ندرت در مسیر متضاد حرکت می کند اگر تنها وقت تان را به اجرای حرکات پرس سینه با دستگاه اختصاص داده باشید به همان اندازه در حرکت پرس سینه با هالتر قوی نخواهید بود .
  به ورزش مچ اندازی نگاهی بیندازید مچ اندازی ترکیبی از قدرت و مهارت را می طلبد یک فرد می تواند بازوهای قوی داشتهbadan3azi.com باشد و این قدرت را از طریق بلند کردن وزنه های خیلی سنگین در حرکات با مهارت پایین نشان می دهد . اما اگر او هرگز تا قبل از این مسابقه مچ اندازی نداده باشد نه تنها در مسابقه شکست خواهد خورد بلکه شانس زیادی برای آسیب دیدن هم خواهد داشت او دارای عضلات رباطها و زردپی های قوی است که با ورزش مچ اندازی غریب و نا آشنا هستند .
  همین خصوصیات فرمولbadan3azi.com مناسب برای آسیب دیدگی مهیا می سازد در صورتی که شانس آسیب دیدن یک فرد تازه کار و ضعیف در مسابقه مچ اندازی به مراتب کمتر است و تنها مسابقه را واگذار می کند و به غیر از غرور چیز دیگری از دست نمی دهد .
  وقتی صحبت badan3azi.comاز مهارت می شود حتما پس از دیدن لیست ارائه شده در این مقاله پی خواهید برد که چرا حرکات مخصوص وزنه بردارها را در این فهرست نگنجاندیم .
  در این که این حرکات نیازمند مهارت بالایی هستند و باعث افزایش قدرت نیز می شوند هیچ شکی نیست اما این حرکات به دلیل تاکید زیادی بر روی سرعت ، قدرت و هماهنگی در قیاس با قدرتbadan3azi.com بدنی مخض از موضوع بحث ما خارج هستند و خود به یک بحث جداگانه نیاز دارند .
  واقعیت این است که این حرکات را نمی توان به عنوان انتخاب اول برای قدرت بدنی محض یا هایپرتروفی خالص badan3azi.com( افزایش حجم عضلانی خالص ) برگزید هر چند به طور مسلم می بایست زمانی که بحث ما در ارتباط با افزایش سرعت و قدرت است گنجانده شوند .


  راهنمای برنامه
  راهنمای ذیل را به منظور افزایش حداکثر حجم عضلات به خاطر بسپارید حرکاتی را انتخاب کنید که هم به شما اجازه بدهند سنگین ترین وزنه را بلند کنید و هم بیشترین تمرکز را بر روی عضله مورد نظر داشته باشید .
  بخش اول که همانا بلند کردن سنگین ترین وزنه است پر واضح است که برای افزایش قدرت بدنی استbadan3azi.com ولی می توان آن را برای افزایش حجم عضلات نیز به کار بست برای وادار کردن عضلات به رشد و رسیدن به حداکثر سایز ء می بایست وزنه سنگین بلند کنید .
  هر کاری کنید دمبل های پنج کیلویی ، عضلات را حجیم نخواهند کرد.
  بخش دوم موضوعbadan3azi.com جالب توجه تری دارد هماهنگی عصب های عضلانی برای بدنسازها چندان اهمیت ندارد و جای نگرانی برای مبحث انتقال مهارت وجود ندارد .در عوض می بایست از بابت انجام کار توسط یک عضله ویا یک گروه عضلانی اطمینان کامل حاصل کنید .البته این بدین معنا نیست که صرفا بر روی حرکات تفکیکی (تک مفصلی )تکیه کنید .بلکه badan3azi.comبه معنای احساس سوزش عضله در طول اجرای ست است برای احساس سوزش عضلانی می بایست یا به دم عضلانی برسید ویا اینکه در روز بعد از تمرین احساس درد سازنده در آن عضله داشته باشید .
  احساس های فوق به نشانه تفکیک موثر عضلانی هستند .بالعکس وقتی برای افزایش قدرت تمرین می کنید نیازی به احساس عضله فعال و یا ارتباط ذهن با عضله مورد نظر ندارید ودر عوض تنها هدفتان اجرای حرکت است.


  نکته مهم
  اگر در تمرین باbadan3azi.com وزنه تازه کار یا مبتدی هستید پس قبل از اینکه بخواهید نگران تفکیک عضلات باشید ابتدا باید به یک سطح قدرت پایه برسید اصلا مهم نیست که هدفتان فقط حجیم شدن باشد چون بدون دست یافتن به قدرت پایه به جایی نخواهید رسید .
  برای مثال اگر در حرکات قدرتی مثل اسکوات و ددلیفت قادر به اجرای حرکت با وزنه ای 5/1برابر وزن خودتان ویا در حرکت پرس سینه نیز با وزنه 25/1برابر وزن تان نمی توانید پرس بزنید پس باید حداکثر تلاشتان را در جهت افزایش حجم عضلات معطوف کنید .بدون حجم عضلانی کافی بدنتان توانایی تحمل حرکات فوق را به نحوی که موثرواقع شوند نخواهید داشت .

  یک سطح شروع خوب به مراتب بهتر است اما می دانم که گفتن این موضوع غیر واقعی به نظر می رسد اگر بگویم که فردی که خواستارbadan3azi.com عضلات حجیم تر است می بایست تا زمانی که قادر بود به اندازه دو برابر وزن خودش حرکت اسکوات وددلیفت را اجرا کند صبر کند .
  شاید دیدن برخی از حرکات در فهرست حرکات برایتان عجیب باشد برای مثال حرکت اسکوات با دستگاه اسمیت که اکثر مربیان سعی می کنند آن را به ورزشکاران توصیه نکنند .
  به این دلیل در این فهرست گنجانده نشده که مقصود خاص خود را در جهت افزایش قدرت و حجم عضلانی بر آورده می سازد.به عنوان یک وزنه بردار قدرتی من یک سری از این حرکات را اجرا نمی کنم .قصد من از نام بردن این حرکات به شما اجازه انتخاب وزنه سنگین badan3azi.comتوام با تفکیک عضلانی را می دهند .
  حرکات این چنینی معمولا به پیشرفت ورزشی تان کمک چندانی نمی کنند ویه احتمال زیاد ارتفاع پرش تان راهم زیادتر نمی کنند و اگر به طور معمول حرکت اسکوات با هالتر را هم اجرا نمی کنید پس به احتمال زیاد وزنه یک تکرار حداکثرتان راهم ارتقا نخواهید داد بلکه تنها برای افزایش حجم عضلانی و یک سری فاکتورهای نا چیز موثر هستند .
  اگر خواستار این قبیل چیزها هستید پس این حرکات برایتان مفید واقع خواهند شد .


  بزرگتر و قوی تر

  بنابراین اگر تمرینات راbadan3azi.com تواما برای افزایش حجم و قدرت انجام دهید چه کاری می بایست انجام دهید ؟ویا اگر تا به حال به قدرت بدنی در خور توجهیbadan3azi.com در حرکات اصلی دست نیافته اید و قبل از اینکه بخواهید بر حجم تان بیفزایید قصد افزایش قدرت را داشته باشید و....چه باید بکنید؟

  پاسخ خیلی آسان است از بین حرکات ارائه شده آنهایی را انتخاب کنید که در هر دو لیست تکرار شده اند این حرکات بهترین حرکات برای ورزشکاران سطح مسابقه ای و آنهایی که می خواهند همیشه جلب توجه کنند به شمار می آیند .
  حرکات این چنینی به دلیل اینکه به مهارت بیشتریbadan3azi.com نیازمند هستند برای بالا بردن توانایی فرد در ورزش اختصاصی نیز مفید خواهند بود و به احتمال زیاد از میزان ریسک آسیب دیدگی شان در خارج از باشگاه بدنسازی خواهند کاست


  در ارتباط با لیست ارائه شده

  بر حسب ضرورت حرکات را به ترتیب گروه های عضلانی مرتب کردم که شاید سایرین به این شیوه عمل نکنند به هر حال برای نشان دادن هر دو هدف مجبور به این نوع ترکیب بندی بودم به همین خاطر احتمال قرار گرفتن خیلی از حرکات در گروه های مختلف وجود دارد برای مثال حرکت پرس سینه با هالتر فقط برای عضلات سینه نیست و می تواند به افزایش حجم و قدرت عضلات دلتوئید و پشتbadan3azi.com بازو نیز منتج شود .در حقیقت یک سری از بهترین حرکات برای جلو بازو و پشت بازو در میان حرکات مربوط badan3azi.comبه عضلات پشت و سینه است برای نمونه بار فیکس برای جلو بازو و پرس سینه دست جمع و پارالل برای پشت بازو .
  برای هر گروه عضلانی یک حرکت سنجش گر (testing )لحاظ شده است که توصیه می شود در جهت پیشرفت در افزایش قدر ت در آن حرکت و قبل از اینکه بخواهید به طور اخص بر روی هایپر تروفی (افزایش حجم)آن تکیه کنید تلاش کافی مبذول دارید .


  گروه های عضلانی
  سینه
  حرکت تعیین کننده:پرس سینه با هالتر
  قدرت بدنی ایده آل :بلند کردن وزنه 25/1برابر وزن بدن
  بهترین حرکات badan3azi.comبرای افزایش قدرت بدنی
  1. پرس سینه با هالتر (روی میز صاف ،بالا سینه ،زیر سینه ،دست جمع )
  2. پرس سینه با دمبل (میز صاف ،بالا سینه ،زیر سینه )
  3. پارالل (ترجیحا با وزنه اضافی )
  4. شنا سوئدی (ترجیحا با وزنه اضافی )
  بهترین حرکات برایbadan3azi.com افزایش حجم
  1. پرس سینه با هالتر (میز صاف ،بالا سینه )
  2. پرس سینه با دمبل (میز صاف badan3azi.com،بالا سینه )
  3. پرس سینه با دستگاه نشسته (دسته موازی )
  4. قفسه سینه با دمبل سنگین (آرنج خم :میز صاف ،بالا سینه )
  زیربغل (لت )
  حرکت تعیین کننده :بار فیکس یا زیر بغل هالتر خم (زاویه بالا تنه بازمین 45درجه )
  قدرت بدنی ایده آل :10تکرار کامل حرکتbadan3azi.com بارفیکس با وزن بدن یا اجرای حرکت زیر بغل هالتر خم با وزنه 25/1برابر وزن بدن
  بهترین حرکات برای افزایش قدرت بدنی
  1. بارفیکس یا کشش دست باز (سیم کش )با تنوع فاصله دست ها
  2. زیر بغل هالتر خم یا زیر بغل تک دمبل
  3. روینگ (قایقی )
  4. زیر بغلbadan3azi.com تی بار
  5. زیر بغل نشسته با دستگاه


  بهترین حرکات برای افزایش حجم
  1. بارفیکس کشش دست باز (سیم کش )با تنوع فاصله دست ها
  2. زیر بغل ها لتر خم badan3azi.com،زیر بغل تک دمبل
  3. روینگ (قایقی )
  4. زیر بغل سیم کش دست صاف
  5. پول آور با دستگاه  سرشانه (دلتوئید ) و بالای کول
  حرکت تعیین کننده : پرس سر شانه با هالتر از جلو ایستاده
  قدرت بدنی ایده آل : اجرای حرکت با حداقل 60در صد وزن بدن

  بهترین حرکات برای افزایش قدرت
  1. پرس سرشانه با هالتر یا دمبل (ایستاده یا نشسته )
  2. پوش پرس badan3azi.com(پرس سر شانه ضربه ای )
  3. پرس آرنولدی
  4. پرس سرشانه معکوس تکیه به دیوار

  بهترینbadan3azi.com حرکات برای افزایش حجم
  1. پرس سر شانه با هالتر یا دمبل (ایستاده یا نشسته )
  2. پرس سر شانه با دستگاه اسمیت
  3. پرس سر شانه با دستگاهbadan3azi.com
  4. پرس آرنولدی
  5. نشر از پهلو (با دمبل ،سیم کش ،دستگاه )
  6. نشر خم (با دمبل ،سیم کش ،دستگاه )


  جلو بازو
  حرکات تعیین کننده :جلو بازو با هالتر (میله EZ)
  قدرت بدنی ایده آل :اجرای حرکت با وزنه 40تا 50 در صد وزن بدن
  بهترین حرکات برای افزایش قدرت
  1. جلو بازو با میله خم (EZ)
  2. جلو بازو با میله موازی
  3. جلو بازو مچ صاف با میله خم (EZ)
  4. جلو بازوbadan3azi.com با دمبل چکشی
  5. جلو بازو با دمبل تناوبی

  بهترین حرکات برای افزایش حجم
  1. جلوbadan3azi.com بازو با میله خم (EZ)
  2. جلو بازو با میله موازی
  3. جلو بازو مچ صاف با میلهbadan3azi.com خم (EZ)
  4. جلو بازو با دمبل چکشی
  5. جلو بازو با دمبل تناوبی
  6. جلو بازو با دستگاه سیم کش


  پشت بازو
  حرکت تعیین کننده :پشت بازو با میله خم (EZ)
  قدرت بدنی ایده آل :اجرای حرکت با وزن 40 تا 45 در صد وزن بدن
  بهترین حرکات برای افزایش قدرت
  1. پشتbadan3azi.com بازو خوابیده با میله خم (EZ) یا پشت بازو خوابیده با دمبل یا سیم کش
  2. پشت بازو ایستاده با میله خم یا پشت بازو ایستاده با دمبل
  3. پارالل پشت بازو
  4. پشت بازو پرسی
  5. بهترین حرکات برای افزایش حجم
  6. پشت بازو خوابید ه با میله خم یاbadan3azi.com پشت بازو خوابیده با دمبل
  7. پشت بازو ایستاده با میله خم
  8. پشت بازو سیم کش
  9. پشت بازو خوابیده با سیم کش
  10. پول آور با میله (EZ) یا دمبل

  چهار سر ران
  حرکت تعیین کننده :اسکوات یا پرس پا
  قدرت بدنی ایده آل :اجرای حرکت اسکوات با وزنه 5/1برابر وزن بدن و یا اجرای حرکت پرس پا با وزنه 2 تا 25/2 برابر وزن بدن
  بهترین حرکات برای افزایش قدرت
  1. اسکوات badan3azi.comبا هالتر
  2. اسکوات با هالتر از جلو
  3. باکس (box)اسکوات  بهترین حرکات برای افزایش حجم
  1. اسکوات با هالتر
  2. اسکوات با هالتر از جلو
  3. پرس پا
  4. اسکوات با دستگاه اسمیت
  5. لانج با هالتر badan3azi.comیا دمبل
  6. جلو پا با دستگاه

  پشت پا عضله سرینی و عضلات راست کننده ستون فقرات
  حرکت تعیین کننده :ددلیفت
  قدرت بدنی ایده آل : اجرای حرکت با وزنه 5/1 برابر وزن بدن
  بهترین حرکات برای افزایش قدرت
  1. ددلیفت (معمولی ،سامو ،رو مانیایی)
  2. پشت پا با هالتر
  3. سلام ژاپنی
  4. هایپر اکستنشن معکوس badan3azi.com(فیله معکوس )
  5. فیله (هایپر اکستنشن )
  6. فیله زانو خم (هایپر اکستنشن زانو خم با دستگاه )  بهترین حرکات برای افزایش حجم

  1. ددلیفت (معمولی badan3azi.com،سامو ،روما نیایی)
  2. پشت پا با هالتر
  3. سلام ژاپنی
  4. فیله معکوس
  5. هایپر اکستنشن (فیله )
  6. پشت بازو پا خوابیده با دستگاه


  شکم

  حرکت تعیین کننده badan3azi.com:شکم با وزنه روی میز شیب دار

  قدرت بدنی ایده آل :اجرای حرکت با وزنه 20 در صد وزن بدن

  بهترین حرکات برای افزایش قدرت

  1. شکم با وزنه روی میز شیب دار
  2. زیر شکم باbadan3azi.com بار فیکس
  3. شکم دو زانو با سیم کش
  4. زیر شکم روی میز شیب دار
  5. شکم خوابیده (کرانچ)


  نتیجه نهایی

  در نوشتن فهرستbadan3azi.com حرکات مجبور به حذف یکسری از آنها بودیم برای نمونه تعداد زیادی از حرکات عالی را برای عضلات کوچک مثل ساق و دلتوئید پشتی در این فهرست گنجانده نشده اندو علت این هم این است که وقتی فردی صرفا برای افزایش قدرت تمرین می کند شاید دیگر لزومی برای اجرای حرکات اختصاصی برای badan3azi.comاین عضلات نبیند .
  به همین صورت حرکاتی که برای توان درمانی ،افزایش دامنه حرکتی ،استقامت،تعادل و........در این لیست عنوان نشده اند .
  حرکات بسیار زیادی برای مقاصد متفاوت برای آنها یی که با وزنه تمرین می کنند وجود دارد اما در فهرست قدر ت در قیاس با حجم قرار نمی گیرند .
  در آخر ذکر دوbadan3azi.com نکته لازم است :
  1. هنگامی که هدفتان افزایش قدرت بدنی است حرکاتی را انتخاب کنید که به شما اجازه بلند کرده سنگین ترین وزنه توام با بیشترین مهارت برای اجرای آنها را بدهد.
  2. هنگامی که هدفتان افزایش حجم عضلانی است حرکاتی را انتخاب کنید که به شما اجازه بلند کردن سنگین ترین وزنه توام badan3azi.comبا حد اکثر تفکیک عضلانی در عضله مورد نظر بدهد .
  و از همه مهمتر به خاطر سپردن این نکته است از تمرین صرف به منظور افزایش حجم قبل از رسیدن به قدر ت بدنی قابل قبول در اجرای حرکات اصلی و پایه اجتناب کنید .
  در نهایت اینکه حتی با بهره گیری از تمرین برنامه تمرینی وbadan3azi.com انتخاب بهترین حرکات باز هم در صورت عدم رعایت سایر مولفه های تمرینی همچون حجم تمرین ،شدت تمرین ،دفعات تمرین و مولفه های خارج از باشگاه مثل رژیم غذایی استفاده بهینه از مکمل ها ،استراحت و خواب عمیق و ریکاوری کامل ما بین جلسات تمرین به نتیجه قابل قبولی دست نخواهید یافت .
  اینجا با دو سه هزار تومان یک بسته 20 عددی سیگار می خرید
  با هزار تومان یک عدد نان بربری یا سنگک
  کدام یک آسان تر است
  مرگ یا زندگی !!


  رسیدن به فردایی بهتر از خود تو شروع می شود


  اگر همه روش ها را امتحان کرده اید یکبار برای همیشه روش ما شما را به هدف خواهد رساند

  تمرین خصوصی تناسب اندام و لاغری بدون نیاز به هیچگونه وسیله

  برای هماهنگی با ایمیل زیر تماس بگیرید

  ahaliyo@gmail.com


 2. 2 کاربر از پست مفید BODYSTRONG سپاس کرده اند .


 3. # ADS
  Circuit advertisement
  تاریخ عضویت
  Always
  محل سکونت
  Advertising world
  نوشته ها
  Many

  تمامی مسئوليت آگهي هاي درج شده در انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران با آگهي دهندگان مي باشد

   

  موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور

  مرکز مشاوره و تناسب اندام بابک

  تلفن تماس : 09101860791

  زیر نظر مربی و قهرمان قهرمانان جهان

   

  کربو اپکس 4کیلو گرمی APEX Carbo Blast با مجوز وزارت بهداشت
  کربو اپکس 2کیلو گرمی APEX Carbo Blast با مجوز وزارت بهداشت

   

  Pro Long Protein پروتئین پرو لانگ الیمپ 700 و 2200 گرمی

  مژده به طرفداران پروتئین کنسانتره پودری .مواد غذایی در نظر گرفته شده در این محصول برای پاسخگویی به رشد عضلانی شما بوده . به ویژه برای ورزشکاران و بدنسازان.بالاترین ترکیب کیفیت کازئین و کنسانتره پروتئینی آب پنیر .غنی شده با مجموعه ای از انواع ویتامین ها.این محصول برای افراد فعال و برای رشد سریع توده عضلانی شما طراحی شده است.
  Mega Strong Protein پروتئین مگا استرانگ الیمپ 700 و 2200 گرمی

  موفقیت دومیناتور – این پروتئین به قهرمانان توصیه می شود ! پروتئین قوی مگا استرانگ مجموعه آخرین روند در کیفیت و اثر بخشی است.پروتئینی برای حرفه ای ها .این محصول تنها در لابرتوار پیشرفته شرکت الیمپ طراحی شده و از بالاترین کیفیت پروتئین حیوانی استاندارد برخوردار میباشد.این پروتئین تضمین دهنده اوج آنابولیسم بدن شما بوده و اشباع کننده خون شما میباشد و خاصیت ضد کاتابولیک بدن را دارد.

  Whey Protein Complex وی پروتئین کامپلکس الیمپ 700 و 2200 گرمی

  در پودر کنسانتره با پروتئین بالا, مواد غذایی در نظر گرفته شده است که برای تلاش های شدید عضلانی به ویژه برای ورزشکاران و بدنسازان به کار میرود.پروتئین کامپلکس یک ماده مغذی با کیفیت بوده که از مواد شیرین کننده خاص در ترکیب آن استفاده شده است .ترکیبی موثر از پروتئین آب پنیر ! ارزش بیولوژیکی پروتئین آب پنیر تا به حال شناخته شده به عنوان با ارزش ترین زنجیره ی پروتئین غذایی برای ورزشکاران است.
  System Protein 80 پروتئین فوق العاده سیستم 80 الیمپ 700 و 2200 گرمی

  پروتئین سیستم 80 الیمپ مکملی رژیمی و پر خاصیت !
  این پروتئین به ورزشکاران قدرتی و استقامتی توصیه می شود . سیستم 80 ترکیبات منحصر به فردی همچون اسیدهای اگزوژن آمینه , آمینوهای شاخه دار , کارنتین و لسیتین را با خود یدک میکشد. فرمولاسیون خاص جهت هضم راحت , تحریک آنابولیسم عضلات بدن و دارا بودن ترکیباتی کمیاب از جمله (کروم –سلنیوم و مولیبدن) ترکیبات پروتئین آب پنیر و سفیده تخم مرغ در این محصول شرایط ایده آلی را برای شما در طول روز به ارمغان می آورد.
  Pure Whey Isolate 95 وی پروتئین ایزوله 95 الیمپ 1000 و 2200 گرمی

  پروتئین خالص پیور 95 با بالاترین کیفیت تصفیه پروتئین !
  به کارگیری از پروتئین آب پنیر فاقد لاکتوز .اطمینان دهنده دوره نرمال از فرایند متابولیکی طی ورزش های شدید جسمی و عضلانی .ترکیباتی شامل گلوتامین آمینو اسید های شاخه ای در پروتئین محبوب پیور95.خاصیت میکرو پپتاید، انتقال اسید های آمینه به عضلات و تحریک آنابولیسم ، تقویت سیستم قلبی عروقی ،عصبی و ایمنی بدن.
  Anabolic Amino 9000 آمینو اسید ۹۰۰۰ حرفه ای الیمپ 300 قرص

  پروتئینی جامع از ترکیب 2 نوع پروتئین آب پنیر و پروتئین مرغ !
  کیفیتی بالا از بهترین منابع پروتئین حیوانی که منبع غنی از پروتئین است .این ترکیبات در آنابولیک آمینو سنتز پروتئین را به حداکثر میرساند و اسید آمینه های آرژنین آلانین پرولین با استفاده این محصول عالی به میزان 6 برابر حد طبیعی بدن رسیده و باعث عملکرد صحیح فرایند های خون ساز بدن میشوند .مکمل آنابولیک آمینو 9000 دارای اثر محرک برروی ترشح هورمون رشد میباشد که این امر بسیار مهمی پس از ورزش است .همچنین این محصول عهده دار تنظیم قلیایی خون میباشد.
  Massacra Episode 2 پمپ فوق حرفه ای ماساکرا اپیزود 2 الیمپ 20 پاکت 65 گرمی

  ببینید چه چیز منتظر شماست !
  ماساکرا اپیزود ۲ شبکه ای از 7 نوع کراتین.این فرمول تضمین کننده ثبات و مقاومت عضلات و بالا برنده کارایی و آنابولیزم بدن شما است.این ترکیبات نیروزا مدت تمرین شما را طولانی تر میکند و باعث بزرگ شدن عضلات شما می شود.امکان ایجاد آمادگی بیشتر در ابتدای تمرین,انگیزه و تلاش بیشتر برای کات کردن عضلات ,تحمل کردن تمرین های سخت,انتظاراتی است که میتوان از این مکمل خارق العاده داشت.


  Glutamine Xplode گلوتامین اکسپلود الیمپ 500 گرم

  با گلوتامین اکسپلود الیمپ تفاوت را احساس کنید ! در طعم های آناناس لیمو پرتغال.
  نوآورانه ترین طرح گلوتامین موجود در بازار با فرمول کامل به همراه طعمی دلچسب و خوشمزه.
  سریع ترین و با دوام ترین اثر بخشی را با گلوتامین اکسپلود تجربه کنید .افزایش توان فیزیکی ، بازسازی و تولید انرژی به همراه ویتامین های موجود در این گلوتامین نیازهای شما را براورده خواهد کرد.

   

  Whey Carnivor Isolate وی ایزوله کارنیوار ماسل مدز 1800 گرم

  پروتئین پیشرفته هیدرولیز شده کارنیوار ساخته شده از گوشت راسته گاو است که این طراحی منابع آمینواسید و پروتئین بیشتری نسبت به مکمل های ساخته شده از آب پنیر, سویا, شیر و تخم مرغ دارد.کارنیوار 350% متمرکز شده روی عضله سازی و ساختمان آنابولیک بدن و این ترکیبات چربی و کلسترول ندارد.پروتئین وی کارنیوار برای افزایش احتباس نیتروژن ,رساندن آمینواسید به مسیر ساختن عضله و رشد سریع ماهیچه ها طراحی شده است.
  Glutamine Decanate گلوتامین میکرونایز ماسل مدز 300 گرم

  گلوتامین از فراوان ترین اسیدآمینه درعضلات اسکلتی بدن جهت ساخت دی ان ای و آر ان ای استفاده میکند.در تولید انرژی نقش دارد و ساختمان عضله را بهبود می بخشد.گلوتامین میکرونایز ماسل مدز حاوی دوز قوی و خالصی است که از طراحی دکادرایو بهره می برد. ریکاوری سریع ماهیچه ها ,تولید قدرت و انرژی ,بالابرنده استقامت بدن کارایی این گلوتامین حرفه ای است.
  Creatine Decanate کراتین میکرونایز ماسل مدز 300 گرم

  کراتین ماسل مدز میکرونایز شده درعضله سازی اثبات شده است. بالا برنده سطح هوشیاری ورزشکار در حین تمرین می شود .در طراحی این محصول علم پیشرفته دکادرایو باعث شده توده عضلانی خالصی برای شما فراهم شود .کاهش درد عضلات بعد از تمرین بازیابی و ریکاوری ساختمان آنابولیک ماهیچه ها و رفع خستگی از عضلات طی تمرینات سخت و فشرده و همچنین بالا برنده قدرت و استقامت ورزشکار.

  كنسانتره پروتئين شير(Milk Protein Concentrate)
  كازئين (مـكمـل پروتــئين بــالا) - میلاتچ
  دكسترويونيك (مــكمــل پــروتــئيني – كربوهيــدراتي)
  پرويونيك (مــكمــل پروتــئيني- كربــوهيــدراتــي) - میلاتچ
  پروتئين ايزو- وي (مــكمــل پروتــئين بــالا)
  مالتودكسترين(Maltodextrin) - میلاتچ
  شربت با فروكتوز بالا ( HFCS )
  پودر شیر(Milk Powder) - میلاتچ
  لاكتوز(Lactose )
  كنسانتره پروتئین وی(Whey Protein Concentrate) - میلاتچ

  Cell Mass کراتین ترکیبی سل مس بی اس ان ۸۰۰ گرم
  True Mass گینر افزایش وزن ترو مس بی اس ان ۲۶۱۰ گرم
  Syntha-6 وی 100% غنی شده سینتا ۶ بی اس ان ۲۲۸۶ گرم
  N.O-Explode 2 پمپاژ خون انواکسپلود 2 بی اس ان ۱۱۲۵ گرم
  hyper fx تقویت کننده قدرت هایپر اف ایکس بی اس ان 324 گرم
  Volumaize مکمل ریکاوری ولومایز بی اس ان 574 گرم
  Nitrix آمینو ترکیبی و پمپاژ خون نیتریکس بی اس ان 360 قرص
  Amino-X آنابولیک آمینو ایکس بی اس ان ۴۳۵ گرم
  N.O-Xplode 2 پمپاژ خون انواکسپلود 2 بی اس ان 20 سروینگ

  Cell Tech کراتین ترکیبی سل تچ ماسل تچ 2000 و 3000 گرم
  سری جدید کراتین سل تچ ماسل تچ ۱۴۰۰ گرم
  Nitro Tech وی پروتئین نیترو تچ ماسل تچ 900 و 1800 گرم
  سری جدید وی ایزوله نیتروتچ ماسل تچ ۹۰۷ گرم
  Mass Tech گینر افزایش وزن مس تچ ماسل تچ 2300 گرم
  سری جدید کربو پروتئین مس تچ ماسل تچ ۳۲۰۰ گرم
  Nano Vapor نیتریک اکسید نانو ویپر ماسل تچ 907 گرم و ۱۸۰ قرص
  سری جدید مکمل پمپ و ریکاوری نانو ویپر ماسل تچ ۵۲۵ گرم
  Halo هالو محصول حرفه ای ریکاوری ماسل تچ 920 گرم
  IntraVol مکمل حین تمرین اینتراوول ماسل تچ 907 گرم
  Meso Tech پروتئین صبحانه مسو تچ ماسل تچ 20 پاکت
  Nano X9 پمپاژ خون فوق حرفه ای نانو ایکس ناین ماسل تچ 180 کپسول
  Prototype Alpfa 216 آمینو حرفه ای پروتاتایپ ماسل تچ ۱۲۰ کپسول
  Hydroxycut چربی سوز هیدروکسی کات ماسل تچ 120 کپسول
  و محصولاتی از قبیل مایو شوک 140 قرص - گاکیک 128 قرص - آپلودان - ویت گینر - کرایو تست

  Bulk کربو پروتئین بالک ام وی پی ۴۰۰۰ و ۷۰۰۰ گرم
  Power Mass گینر افزایش وزن پاور مس ام وی پی ۴۵۰۰ گرم
  Freak Huge گینر افزایش وزن فریک هیوژ ام وی پی ۴۵۰۰ گرم
  Pro Whey وی پروتئین ۱۰۰٪ پرو وی ام وی پی ۲۲۰۰ و ۴۵۰۰ گرم
  Bcaa 5000 بی سی ای ای ام وی پی 500 گرم
  Vaso Trex نیتریک اکسید وازو ترکس ام وی پی ۱۴۰ کپسول
  Gaba محرک گابا 750 میلی گرم ام وی پی 90 کپسول
  Iso Amino 800 1600 ایزو آمینو اسید ام وی پی 225 کپسول
  Amino Mega 2300 مگا آمینو اسید ام وی پی 160 و 325 کپسول
  L-Arginie 750 ال آرژنین ام وی پی 120 کپسول
  HMB 750 اچ ام بی ام وی پی 120کپسول
  Tribulex 750 تری بولوس ۷۵۰ ام وی پی 120 کپسول

  Whey Gold وی پروتئین 100% اوپتیموم 2270 و 4536 گرم
  Serious Mass گینر افزایش وزن سریوس مس اوپتیموم 5546 گرم
  Amino 2222 آمینو اسید 2222 اوپتیموم 32۰ کپسول
  Creatine Monohydrat کراتین منوهیدرات اوپتیموم 30۰ گرم
  Glutamine گلوتامین میکرونایز شده اوپتیموم 300 گرم
  Pro Complex گینر افزایش وزن پرو کامپلکس اوپتیموم
  Opti Men مولتی ویتامین اپتی من اوپتیموم 180 قرص
  Bcaa بی سی ای ای اوپتیموم 200 و 400 قرص
  Fitness Fiber فیتنس فیبر اوپتیموم 300 گرمی
  Hmb اچ ام بی اوپتیموم 90 کپسول

  Glutamine گلوتامین اس آر ام اچ پی 300 و 1000 گرم
  Trac Extreme_on کراتین ترکیبی و پمپ ترک ام اچ پی ۷۷۵ گرم
  Dren چربی سوز قوی درن ام اچ پی 30 کپسول
  Dark Rage دارک ریگ پمپاژ خون ام اچ پی ۹۰۰ گرم
  Dark Matter دارک ماتر کراتین ترکیبی و ریکاوری ام اچ پی ۱۲۰۰ گرم
  A-Bomb آنابولیک آمینو ای بمب ام اچ پی 224 کپسول
  T-Bomb محرک تستوسترون تی بمب ام اچ پی 168 کپسول
  Anadrox-Pump-Burn پمپاژ خون و چربی سوز آنادروکس ام اچ پی 112 و 224 کپسول
  Bcaa 3300mg بی سی ای ای ام اچ پی 120 کپسول
  Secreta Gogoue One آزاد کننده HGH محرک سوما سکرتاگوگو ام اچ پی
  Xpel قرص آبگیری حرفه ای ایکس پل ام اچ پی 80 کپسول
  Activite مولتی ویتامین اکتیویت ام اچ پی ۱۲۰ قرص
  Macrobolic MRP پروتئین صبحانه ماکروبولیک ام اچ پی 20 پک
  Probolic -Sr 12 وی پارابولیک اس آر ام اچ پی ۱۸۰۰ گرم
  Simply Whey سیمپلی وی ام اچ پی 907 و 2270 گرم
  Up Your Mass گینر افزایش وزن آپ یور مس ام اچ پی 907 و 2270 گرم

  Animal Pump نیتریک اکسید انیمال پمپ یونیورسال 30 پک
  Animal Omega انیمال امگا یونیورسال 30 پک
  Animal Cuts چربی سوز حرفه ای انیمال کات یونیورسال 42 پک
  Animal Stak پروهرمون انیمال استک یونیورسال ۳۲ پک
  Beef Amino آمینو بیف یونیورسال 200 و 400 قرص
  Animal Flex گلوکزامین انیمال فلکس یونیورسال 44 پک
  Animal Pak ویتامین انیمال پک یونیورسال 44 پک
  Creatine Powder کراتین منوهیدرات یونیورسال 300 و 1000 گرم
  Real Gains گینر افزایش وزن ریل گین یونیورسال ۴۵۰۰ گرم
  Gine Fast گینر افزایش وزن گین فست یونیورسال ۴۵۰۰ گرم

  Muscle Massگینر افزایش وزن ماسل مس ماسل ناتریشن ۲۷۲۰ گرم
  Muscle Wheyپروتئین ماسل وی ماسل ناتریشن ۲۲۷۰ گرم
  Muscle Gainگینر افزایش وزن ماسل گین ماسل ناتریشن ۳۶۰۰ گرم
  Creatine Monohydrateکراتین کرا ماسل ماسل ناتریشن ۳۰۰ گرم
  Glutamineگلوتامین گلوتا ماسل ماسل ناتریشن ۳۰۰ گرم
  Amino Syrupآمینو مایع ماسل ناتریشن ۹۴۵ گرم

  چربی سوز لیپو سیکس بلک ناترکس NUTREX LIPO 6 BLACK
  چربی سوز لیپو سیکس کپسول مایع LIPO 6 NUTREX
  چربی سوز لیپو سیکس ایکس با فناوری 24 ساعته LIPO 6X NUTREX
  چربی سوز مخصوص بانوان لیپو سیکس هرز LIPO 6 HERS NUTREX
  پاراهورمون آنابول 5 شرکت ناترکس NUTREX ANABOL 5
  محرک تستوسترون و هورمون رشد تی آپ بلک نوتریکس T UP BLACK NUTREX
  پمپ هموریج نوترکس HEMORAGE NUTREX
  پمپاژ نیوکس 180 عددی نوترکس NIOX NUTREX
  Defy Black ریکاوری بوستر دفی بلک ناترکس 408 گرم
  Volu Gro کراتین ترکیبی ولوگرو ناترکس 1530 گرم

  Amok پمپاژ خون آموک الیمپ 60 کپسول
  Recurrector مکمل ریکاوری مدرن رسوراکتور الیمپ 1200 گرم
  Reanimator مکمل پست ورک آت ری انیماتور الیمپ 1425 گرم
  Pump Express پمپ اکسپرس الیمپ 1400 گرم
  Soul Ripper پمپ سول ریپر الیمپ 500 گرم
  Glutamine Mega Caps 1400 گلوتامین مگا کپس 1400 الیمپ 320 کپسول
  Creatine Xplode کراتین اکسپلود الیمپ 500 گرم
  Creatine Magna Power کراتین مگنا پاور الیمپ 120 کپسول
  Creatine Tcm Mega Caps 1100 کراتین تی سی ام الیمپ 120 و 400 کپسول
  Creatine Strong Matrix 7 کراتین ترکیبی استرانگ ماتریکس ۷ الیمپ 120 کپسول
  Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps کراتین آلکالین مگا کپس 2500 الیمپ 120 کپسول
  EAAnabol Xplode آمینو ایی آنابول اکسپلود الیمپ 520 گرم
  AAKG Extreme 1250 نیتریک اکسید ای ای کی جی الیمپ 120 و 320 کپسول
  Argi Power نیتریک اکسید آرجی پاور الیمپ 120 کپسول
  Hmb Mega Caps 1250 اچ ام بی مگا کپس 1250 الیمپ 300 و 450 کپسول
  HMBolon Mega Caps X اچ ام بولون مگا کپس الیمپ 300 کپسول
  T-100 محرک تستوسترون تی 100 الیمپ 120 کپسول
  Tribusteron 60 تریبولوس 60 الیمپ 120 کپسول
  L-Carnitine 500 forte plus ال کارنتین 500 میلی گرم الیمپ 60 کپسول
  Thermo Stim چربی سوز ترمو استیم الیمپ ۶۰ کپسول
  Thermo Speed چربی سوز ترمواسپید الیمپ 120 کپسول
  Cla with Green Tea سی ال آ و چای سبز همراه ال کارنتین الیمپ 60 کپسول
  L-Carnitine 3000 extreme shot ال کارنتین اکستریم شات الیمپ 20 عدد

  Carnivor Shots شات آمینو کارنیوار ماسل مدز 6 شات 1000 میل
  Amino Decanate آمینواسید ماسل مدز 360 گرم
  eNOXIDE پمپ فوق حرفه ای انواکساید ماسل مدز 40 قرص
  HexaGhen IGF-1 آی جی اف وان ماسل مدز 56 قرص
  ArimaTest پروهرمون آریما تست ماسل مدز 120 کپسول
  MethylBurn EXTREME چربی سوز قوی متیل برن ماسل مدز 60 کپسول

  Creatine Monoکراتین منوهیدرات شرکت بایوجنیکس 120 کپسول
  Glutamineگلوتامین گلوستیل شرکت بایوجنیکس 120 کپسول
  Carb|Bxکربو خالص کرب بی ایکس شرکت بایوجنیکس 3000 گرم
  Cell Pumpپمپاژ خون سل پمپ بایوجنیکس ۵۴۰ گرم
  OROgeniXکراتین ارتات با فرمول ویژه بایوجنیکس 120 کپسول
  HMB 1000اچ ام بی 1000 بایوجنیکس 120 کپسول

  Mass Peak گینر افزایش وزن مس پیک اینر آرمور 4000 گرم
  Nitro Peak پروتئین نیترو پیک اینر آرمور 2000 گرم
  Power Peak پرو هرمون پاور پیک اینر آرمور 680 گرم
  Training Peak پک ویتامین و ریکاوری فوق العاده ترینینگ اینر آرمور 30 پک
  Hard Mass گینر افزایش وزن هارد مس اینر آرمور ۴۰۰۰ و ۷۰۰۰ گرم
  Quad وی ۱۰۰٪ کوآد اینر آرمور ۲۲۰۰ و ۴۵۰۰ گرم
  Anabolic Peak گینر افزایش وزن آنابولیک پیک اینر آرمور 6800 گرم
  Hydro Peak آمینو اسید حرفه ای اینر آرمور 180 قرص
  Bcaa Peak بی سی ای ای اینر آرمور 417 گرم
  L-Glutamine ال گلوتامین اینر آرمور 400 گرم
  Creatine کراتین منوهیدرات اینر آرمور 400 گرم
  Amino 2000 آمینو اسید اینر آرمور 350 قرص

  محصولات سایتک اسکایتک سای تک SCITEC
  100% WHEY DELITE Ultrafiltered whey protein concentrate پروتئین خالص دلایت سایتک کنسانتره SCITEC NUTRITION
  100% WHEY ISOLATE Supremely anabolic protein وی پروتئین ایزوله ایزولیت خالص سایتک SCITEC NUTRITION
  100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL SCITEC NUTRITION پروتئین وی خالص پروفشنال پرفشنال سایتک
  ANABOLIC WHEY SCITEC NUTRITION آنابولیک وی پروتئین خالص سایتک
  PROMIX PRO MIX SCITEC NUTRITION پروتئین خالص ترکیبی سایتک
  SOY PRO SCITEC NUTRITION سوی پرو سایتک پروتئین خالص سویا
  VOLUMASS 35 SCITEC NUTRITION گینر افزایش وزن و حجم ولومس ولو مس سایتک
  MASS 20 SCITEC NUTRITION مس 20 سایتک
  BIG BANG SCITEC NUTRITION بیگ بنگ سایتک
  CAFFEINE SCITEC NUTRITION کافئین سایتک
  HOT BLOOD SCITEC NUTRITION هات بلود پمپ سایتک
  LIQUID CARNI-X 40 000 SCITEC NUTRITION ال کارنیتین مایع سایتک
  100% CREATINE SCITEC NUTRITION کراتین مونوهیدرات سایتک
  CREA-BOMB SCITEC NUTRITION کرابمب کرا بمب سای تک
  G-BOMB SCITEC NUTRITION سای تک جی بمب
  L-GLUTAMINE SCITEC NUTRITION ال گلوتامین سایتک
  AAKG Arginine alpha ketoglutarate SCITEC NUTRITION آرژنین آلفاکتوگلوتارات سای تک
  AMINO 5600 SCITEC NUTRITION آمینو 5600 سای تک
  ARGININE LIQUID SCITEC NUTRITION آرژنین مایع سایتک
  ULTRA AMINO SCITEC NUTRITION الترا آمینو سای تک
  ALAAlpha lipoic acid SCITEC NUTRITION آلفا لیپوئیک اسید سای تک
  HMB SCITEC NUTRITION اچ ام بی سایتک
  ZMA SCITEC NUTRITION زد ام ای زد ام آ سای تک
  TESTOPUMP SCITEC NUTRITION تستوپمپ سای تک
  TRIBU-X SCITEC NUTRITION تری بو ایکس سایتک
  JUMBO SCITEC NUTRITION گینر افزایش وزن و حجم کربوپروتئین جامبو سایتک
  B-100 - Scitec Nutrition ویتامین کمپلکس سایتک
  BCAA 6400 SCITEC NUTRITION بی سی ای ای سای تک
  Trans-FX SCITEC NUTRITION ترنس اف ایکس سای تک
  Amino 3600 SCITEC NUTRITION آمینو 3600 سای تک
  Amino Magic SCITEC NUTRITION آمینو مجیک سایتک
  CLA SCITEC NUTRITION سی ال ای آ سای تک
  Isolate Amino SCITEC NUTRITION آمینو ایزوله ایزولیت سایتک
  MyoMax SCITEC NUTRITION مایومکس سایتک

  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل گین muscle gain muscle nutrition mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن گلوتا ماسل گلوتاماسل gluta muscle mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن کرا ماسل کراماسل crea muscle mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل مس muscle mass mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل وی پروتئین muscle whey mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن آمینو مایع سیراپ syrup amino mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل اکسپلود پمپ muscle xplode mn
  آمینو بی سی اا گت bcaa gat
  محصولات لاکی لند lucky land luckyland
  آنابولیک راش Anabolic Rush AST
  مولتی ویتامین MultiPro 32X 200 Tablets AST
  پروتئین وی ایزوله VP2 Whey Isolate AST
  ماسل ایکس جی اف MUSCLE-XGF AST
  دی جی سی DGC AST
  دایمتادرین اکستریم Dymetadrine Xtreme AST
  سی ال ای CLA 1000 AST
  گابا GABA AST
  بتا ایکس Beta-X AST
  بی سی ای ای BCAA 4500 AST
  گلوتامین جی ال تری GL3 AST
  کراتین میکرونایزد Micronized Creatine AST
  دی اچ ای آ DHEA-100 AST

  ماسل فارم اذالت اسالت اسولت ماسل فارم Muscle pharm ASSAULT
  ریکان ریکون ریکاوری ماسل فارم Muscle pharm Recon
  پروهورمون باتل بتل فیول ماسل فارم Muscle pharm Battle Fuel
  ریکاوری بالت پروف ماسل فارم Muscle pharm Bulletproof
  کمبت کمبات پروتئین ماسل فارم Muscle pharm Combat
  چربی سوز شرد ماتریکس ماسل فارم Muscle pharm shred matrix
  مکمل ویتامین و تقویتی کامل پروبیوتیک انتی اکسیدان کامل ارمور وی ماسل فارم Muscle pharm armor v
  آمینو بی سی ای ای ماسل فارم Muscle pharm bcaa 312
  بتا آلانین ماسل فارم Muscle pharm beta alanine
  کراتین 5 ترکیب ماسل فارم Muscle pharm creatine
  گلوتامین ماسل فارم Muscle pharm glutamine
  زد ام ای مکس ماسل فارم Muscle pharm zma max
  هیبرید انو پمپ ماسل فارم Muscle pharm hybrid no
  انرژل ماسل فارم Muscle pharm energel،

  Gaspari Nutrition IntraPro پروتئین اینتراپرو گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump Stick Packs 20 Pack Box سوپر پمپ 20 پک گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump250 سوپر پمپ 250 گاسپاری
  Gaspari Nutrition SizeOn Pre-Contest کراتین سایزان پرو کانتست گاسپاری
  Gaspari Nutrition SizeOn Max Performanceکراتین سایزان مکس پرفورمنس گاسپاری
  Gaspari Nutrition MyoFusion پروتئین مای فیوژن گاسپاری
  Gaspari Nutrition Real Mass کربو پروتئین گینر ریل مس گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump MAX سوپر پمپ مکس گاسپاری
  Gaspari Nutrition Myofusion Hydro پروتئین مای فیوژن هیدرو گاسپاری
  Gaspari Nutrition BCAA 6000 آمینو اسید بی سی آ آ 6000 گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump MAX Mini سوپر پمپ مکس مینی گاسپاری
  Gaspari Nutrition SizeOn Max Performance Mini کراتین سایزان مکس پرفورمنس مینی گاسپاری
  Gaspari Nutrition Plasma Jet پمپ پلاسما جت گاسپاری
  Gaspari Nutrition Mitotropin چربی سوز میتوتروپین گاسپاری
  Gaspari Nutrition Spirodex 60 Servings اسپیرودکس گاسپاری
  Gaspari Nutrition Phenorex 120 Servingsفنورکس گاسپاری
  Gaspari Nutrition Anaviteمولتی ویتامین آناویت گاسپاری
  Gaspari Nutrition Novedex XT پروهورمون نوادکس ایکس تی گاسپاری
  Gaspari Thermogenic Thyrotabs چربی سوز درموژنیک تیروتبز گاسپاری
  Gaspari Nutritions 3rd Degree Burn چربی سوز تری دی دگری برن گاسپاری
  چربی سوز میتوتروپین گاسپاری gaspari mitotropin
  چربی سوز سایتولین وی 2 گاسپاری gaspari Nutrition Cytolean V
  مکمل ترمیم مفاصل ویتاجوینت آمریکا vitajoint

  تریبولوس تری بولوس بیوتک آمریکا Tribulus | BioTech
  مکمل ترمیم مفاصل تریپل فلکس Nature Made TripleFlex
  درد مفاصل زانو مچ ... move free advanced
  قرص تقویت و ضد پوکی استخوان Osteocare
  مکمل ترمیم مفاصل و غضروف جوینتیس Jointace
  مگا آمینو 3200 جدید بیوتک MEGA AMINO 3200 BIOTECH
  مکمل ال آرژنین مایع سایتک | Scitec Arginine
  آمینو گوشت گاو یونیورسال Beef Universal
  تریبولوس تری بولوس یونیورسال Universal Tribulus
  کراتین ترکیبی و پمپ انیمال Universal Animal Pump
  آمینو 2700 یونیورسال 700 عددی Universal Amino 2700
  جایگزین غذا لین بادی 42 پاکتی Labrada Lean Body
  مکمل پرو وی 60 لابرادا proV60 LABRADA
  گینر افزایش وزن سوپر گینرز فیول Super Gainers Fuel
  مکمل پروتئین ماسل وی ناتریشن MUSCLE WHEY MN
  هایپر مس 5000 کیسه ای 4 کیلوگرمی Hyper Mass
  تریبولوس بیوتچ Tribulus Maximus Biotech USA
  گینر افزایش وزن حجم سریوس مس اپتیموم Serious Mass
  سوپر پمپ مکس گاسپاری Gaspari SuperPump MAX
  چربی سوز قوی لیپوریپ اینرآرمور Lipo Rip Xtreme
  مکمل افزایش وزن و حجم نیترو کین بیوتچ Nitro Gain
  گین بولیک 6000 الیمپ | Gain Bolic 6000 Olimp
  ماسل گین 3700 گرمی ماسل نوتریشن | GAIN MUSCLE
  دیلی مولتی ویتامین و مینرال لاکی لند آمریکا
  آرژنین 1000 بیوتچ آمریکا BioTech USA L Arginine
  هیدروکسی کات پیشرفته جدید 72 عددی Hydroxycut
  غضروف ساز و تقویت مفاصل ANIMAL FLEX
  ال کارنیتین مایع 100000 بیوتچ L-Carnitine biotech
  کربوپروتئین گین فست یونیورسال GAIN FAST UNIVERSAL
  مولتی ویتامین جنسینگ آلوئه ورا VITAGINSENG
  بهترین مولتی ویتامین جهان انیمال پک ANIMAL PAK
  بروتال فور عضله ساز و چربی سوز بیوتچ brutal fever
  قرص چربی سوز و کاهش وزن فت برنر FAT BURNER
  قرص ویتامین کافئین جوشان BOLERO BOOST ENERGY
  آمینو مایع فیول لیکوئید Twinlab Amino Fuel Liquid
  Herbal Liv.52 کبد شور قرص هربال لایو لیو.52
  آمینو سوپریر جدید 2222 اپتیموم Superior Amino
  مولتی ویتامین مردانه اپتی من Optimum Opti Men
  لیپو 6 ایکس LIPO 6X لیپو سیکس ایکس LIPO 6 X
  چربی سوز درمو اسپید الیمپ THERMO SPEED OLIMP
  قرص کلسیم منیزیم زینک CALCIUM MAGNESIUM ZINC
  چربی سوز جت فیول شرکت گت GAT JetFuel Pyro
  دی اچ ای آ dhea آلتیمیت سان پیوریتن و انواع یوهیمبین

   

 4. #77
  مدير ارشد BODYSTRONG آواتار ها
  آخرین بازدید
  01-20-2015 [ 11:22]
  تاریخ عضویت
  Feb 2008
  محل سکونت
  آشتاراک
  نوشته ها
  53,771
  سپاس ها
  2,929
  سپاس شده 5,236 در 3,672 پست

  پیش فرض پاسخ : توضیح حرکات

  زیرسینه هالتر
  1001824_619215201422165_854056760_n.jpg 1001824_619215201422165_854056760_n.jpg مشاهده: 1202 حجم: 82.9 کیلو بایت" class="thumbnail" style="float:CONFIG" />

  یکی از بهترین حرکات برای بخش زیرین عضله سینه که برای مبتدی ها اصلا توصیه نمیشه این حرکت تا 5/6 ماه اول .


  نکته : بعد از عضلات پا , عضلات سینه هر ورزکاری نشون دهنده سالیان سال زحمت در این ورزشه چون این عضله هم مثل عضله پاها , خیلی دیر رشد میکنه .

  تکنیک شذت دهنده : چون صندلی این دستگاه به صورت شیبداره , برای اینکه بهتر به تشک بچسبید , میتونید به یار کمکیتون بگید تا بره سمت پاهاتون و دستاش رو بذاره رو زانوهاتون و فشار بده تا کاملا پاهاتون و بدنتون رو ثابت نگه داره . مخصوصا برای حرفه ای تر ها .

  همونطور که همتون در باشگاه ها میبینید . هر ورزشکاری سینه های تکمیل از نظر فرمی نداره و همیشه یه قسمت سینشون میلنگه . عضله سینه , 6 بخش داره که حتما برای رشد هر 6 بخشش , باید میل به میل دمبل بزده بشه تا فرمش تکمیل شه .

  نکته : در این حرکت چون مفصل سرشونه ها و عضلات سینه , در جهت مخالف در حال حرکت هستند , به هیچ عنوان نباید از وزنه های سنگین استفاده بشه . چون با کمی از دست دادن تعادل هالتر , سریعا دچار پارگی عضلانی شده و تا مدتها باید از این ورزش خداحافظی کنید . من یکی از دوستانم چنین بلایی چند سال پیش سرش اومد .


  دوستان حرفه ای تر میتونن این حرکت رو با "زیرسینه کراس اوور" به صورت سوپرست اجرا کنند .


  برای این حرکت , 4 ست 12/15 تکراره , عالیه .

 5. کاربر روبرو از پست مفید BODYSTRONG سپاس کرده است .


 6. #78
  مدير ارشد BODYSTRONG آواتار ها
  آخرین بازدید
  01-20-2015 [ 11:22]
  تاریخ عضویت
  Feb 2008
  محل سکونت
  آشتاراک
  نوشته ها
  53,771
  سپاس ها
  2,929
  سپاس شده 5,236 در 3,672 پست

  پیش فرض پاسخ : توضیح حرکات

  زیربغل تی - بار هالتر آزاد
  972280_619207954756223_1666049824_n.jpg 972280_619207954756223_1666049824_n.jpg مشاهده: 1809 حجم: 18.2 کیلو بایت" class="thumbnail" style="float:CONFIG" />

  یکی از بهترین حرکت برای برجسته شدنِ عضلات پشت و بهتر بگم 2 عضله خارجی - کناری آن


  نکته : این حرکت و حرکت "زیربغل هالتر خم" به هیچ عنوان برای افراد مبتدی تا 6 ماه اول توصیه نمیشه . میتدی ها باید تا 1 سال اول از حرکات اصلی و مادر استفاده کنند در این ورزش .

  نکته : از دوستان تقاضا میکنم که اگه هالتری رو به گوشه ای تکیه میدن و این حرکت رو انجام میدند حتما از یار کمکیشون بخوان تا پاش رو در قسمت انتهایی هالتر بذاره چون اگه تعادل هالتر از دست بره , خطرات جبران ناپذیری رو بجا میذاره . دیدم که میگم

  نکته : زیاد دیده میشه که دوستان از وزنه های فوق سنگین در این حرکت استفاده میکنند که نمیتونند حتی دستاشون رو کاملا تا بالا بیارند تا عضلات پشتشون رو منقبض کنند . در این حالت , فقط عضلات جلو بازو و عضلات پشت سرشونه درگیر میشن , نه عضلات پشتتون .

  حتی غولهای این عرصه هم اگه تو فیلمها دیده باشید نهایتا با وزنه 100 کیلویی میرن این حرکت رو .

  نکته : در این حرکت همونطور که در عکس هم مشاهده میکنید , زاویه بدن نسبت به زمین باید زاویه 45 درجه داشته باشه و کمی کمتر چون در این حالته که تمام بخشهای عضلات پشتتون در بخش مثبت حرکت , کاملا منقبض میشه .

  این حرکت رو میتونید با حرکت "زیربغل قایقی دست باز" به صورت سوپرست انجام بدید .


  برای این حرکت , 4 ست 12/15 تکراره , عالیه .

  - - - Updated - - -

  کرانچ دستگاه
  1002413_619203088090043_1672990298_n.jpg 1002413_619203088090043_1672990298_n.jpg مشاهده: 1442 حجم: 18.3 کیلو بایت" class="thumbnail" style="float:CONFIG" />

  یکی از بهترین حرکت برای حجیم کردن عضلات شکم


  خوشبختانه 2/3 سالی میشه که اکثر باشگاه های متوسطِ رو به خوب از این دستگاه استفاده میکنند . این دستگاه بخاطر تغییر زوایایی که میشه توسط صندلی بهش داد , از طرفداران زیادی برخوردار است .

  نکته : در این حرکت به هیچ عنوان از وزنه های سنگین استفاده نکنید چون به دلیل خم و راست شدن ستون فقرات , ممکنه آسیبهای جدی ای ببینید .

  نکته : میتونید صندلی رو بچرخونید تا بدنتان به یک طرف متمایل بشه و عضلات کنار شکم رو تحت فشار قرار بدید .

  تکنیک شدت دهنده : برای فشار بیشتر و نتیجه گیری بهتر , حتما باید در بخش مثبت حرکت , کاملا عضلات شکمتون رو منقبض کنید و مکثی کوتاه داشته باشید .

  پیشنهاد میکنم همیشه از این حرکت در برنامتون استفاده کنید .


  میتونید این حرکت رو با "دراز نشست رو میز شیبدار" به صورت سوپرست انجام بدید .


  میتونید 20 تکرار از هر زاویه یعنی سمت راست , چپ و مستقیم برید یعنی میشه 60 تکرار در هر ست و 3 ست 60 تکراره به این صورت که عرض کردم انجام بدید .

 7. 2 کاربر از پست مفید BODYSTRONG سپاس کرده اند .


 8. #79
  مدير ارشد BODYSTRONG آواتار ها
  آخرین بازدید
  01-20-2015 [ 11:22]
  تاریخ عضویت
  Feb 2008
  محل سکونت
  آشتاراک
  نوشته ها
  53,771
  سپاس ها
  2,929
  سپاس شده 5,236 در 3,672 پست

  پیش فرض پاسخ : توضیح حرکات

  اسکوات با هالتر پشت بدن
  1012097_618777128132639_829233303_n.jpg 1012097_618777128132639_829233303_n.jpg مشاهده: 1068 حجم: 22.8 کیلو بایت" class="thumbnail" style="float:CONFIG" />

  یکی از بهترین حرکت برای عضله اشک پا و عضلات رویی پا .


  این حرکت از جمله حرکاتیست که میشه با یک جفت دمبل هم در خونه انجامش داد .

  نکته : در این حرکت نباید به هیچ وجه کاملا بشینید چون به مفصل و رباط زانوتون فشار زیادی میاره .

  تکنیک شدت دهنده : حتما در بخش بالایی حرکت , کاملا عضلات پاتون و عضله باسنتون رو منقبض کنید .


  این حرکت یه حرکت فوق العاده تاثیرگذار برای عضله پاست . پیشنهاد میکنم همیشه از این حرکت در برنامه پاتون بهره لازم رو ببرید .


  میتونید این حرکت رو با "جلو پا ماشین" به صورت سوپرست برید .  برای این حرکت , 4 ست 15/20 تکراره , عالیه .

  - - - Updated - - -

  جلو پا ماشین

  1013749_618774631466222_1392256624_n.jpg 1013749_618774631466222_1392256624_n.jpg مشاهده: 541 حجم: 23.4 کیلو بایت" class="thumbnail" style="float:CONFIG" />
  یکی از بهترین حرکات برای عمیق تر کردنِ خطوط بین عضلات پا


  نکته : دوستان در نظر داشته باشند که در این حرکت نباید بیش از اندازه وزنه رو سنگین کرد , چون هم به مفصل زانو فشار میاره و هم کاملا نمیتونید در بالای دامنه حرکت , عضلتون رو منقبض کنید .


  نکته : در این حرکت , منقبض کردن عضلات شکم و سینه و محکم نگه داشتنه بالا تنه , بسیار موثره برای اجرای بهتره حرکت .


  تکنیک شدت دهنده : حتما حتما برای عمیق تر شدن خطوط بین عضلات پا و زیبا شدنشون , باید در بالای دامنه حرکت , انقباض خوبی رو اعمال کنید به عضلاتتون تا کاملا سوزش رو احساس کنید .


  در مورد نحوه قرار گیری پاها : اگه پاها به صورت موازی باشن , بیشترین فشار به کل عضلات بالایی پا میاد و اگه انگشتان پا رو به بیرون باشند (یعنی به صورت پا 7) , بیشترین فشار به قسمت داخلی پا و اشک پاتون میاد و اگه انشگتان پا به سمت داخل باشند , کل فشار به بخش خارجی پا وارد میشه .  برای این حرکت 4 ست 15/20 تکراره عالیه .

 9. 2 کاربر از پست مفید BODYSTRONG سپاس کرده اند .


 10. #80
  مدير ارشد BODYSTRONG آواتار ها
  آخرین بازدید
  01-20-2015 [ 11:22]
  تاریخ عضویت
  Feb 2008
  محل سکونت
  آشتاراک
  نوشته ها
  53,771
  سپاس ها
  2,929
  سپاس شده 5,236 در 3,672 پست

  پیش فرض پاسخ : توضیح حرکات

  موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور
  خیاطه دمبل

  1016054_618773564799662_522354951_n.jpg 1016054_618773564799662_522354951_n.jpg مشاهده: 1048 حجم: 16.0 کیلو بایت" class="thumbnail" style="float:CONFIG" />
  (بانوانی و آقایونی که این حرکت رو در برنامشون دارن بیشتر دقت کنن)


  یکی از بهترین حرکات برای کشش عضلات داخلی ران که رزمی کاران از این حرکت برای کش اومدن عضلات داخل پاشون همیشه استفاده میکنند تا بتونن کاملا پاهاشون رو باز کنن .

  نکته : در این حرکت نباید باسن رو در پایین حرکت به سمت عقب قوس بدهید , باید بالا تنه کاملا عمود با زمین باشه تا تمام عضلات داخل پا کشش رو احساس کنه .

  تکنیک شدت دهنده : تا جایی که میتونید پائین برید تا واقعا درد رو در هنگام کشش احساس کنید .

  در این حرکت نیازی نیست از وزنه های سنگین استفاده بشه و حتما سعی کنید تا جایی که میتونید به سمت پایین برید تا کاملا عضلاتتون کش بیاد البته هفته های اول سوزش زیادی داره و فرداش خیلی درد میگیره عضله داخل پاتونون ولی خوب میشه یواش یواش .

  نکته : همونطور که در عکس میبینید سر دمبل به سمت پایینه , شما میتونید برای کشش بیشتر پاها , سر دمبل رو به سمت طرفین بگیرید تا در هنگام پایین رفتن , دمبل به زمین برخورد نکنه .


  این حرکت سوپرست خوبی با حرکت "داخل پا دستگاه" میتونه باشه .


  برای این حرکت 3 ست 12/15 تکراره عالیه .

 11. 2 کاربر از پست مفید BODYSTRONG سپاس کرده اند .


صفحه 16 از 32 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

. باید, ..., 1, 100, 12, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, dead lift, fig, فقرات, فیلم, فیلم آموزش بدنسازی, فیله, فیله کمر, فیگور, فارسی, فرم, فشار, قفل, قفسه, قوز, قایقی, قرار, قسمت, لیفت, لاری, لازم, مفاصل, مفصل, مقاله, مقدار, منفی, منقبض, مهره, مورد, میکنند, میز لاری, میشه, مادر, ماشین, مبتدی, متمایل, مثبت, مختلف, مخصوص, مستقیم, مشاهده, مطمئن, نگاه, نباید, نحوه, نحوه انجام حرکات بدنسازی, نشده, نشسته, هفته, همراه, همزمان, هنوز, هالتر, هالتر خم, هرگز, هستند, هستند که, وجود, ورزش, وزنه, وزنه برداری, کفایت, کمکی, کمر, کنند, کنید, کنترل, که, کول, کوتاه, کیک, کیک بک, کامل, کاملا, کار, کرانچ, کردن, کشش, گوشه, گیرد, گرفتن, گرم, گردن, پله, پهلو, پهن, پیشنهاد, پا, پایین, پارالل, پاسخ, پاشنه, پرس, پرس سینه, پرس سینه هالتر, پشت, پشت بازو, آموزش بدنسازی نوین, آموزش حرکات بدنسازی, آموزشی, آن, آناتومی حرکات تمرین, آناتومی عضلات در بدنسازی, آرنج, افراد, امکانات, انقباض, انگلیسی, انگشتان, انتخاب, انجام, اندازه, این قسمت, اینکه, ایران, ایستاده, اجرا, احساس, اسکوات, استفاده, اشتباه, اصلی, اضافه, بلند, بهترین, بهترین حرکت, بیشتر, بیشترین, بافت, بالا, بالا سینه, باید, بارفیکس, بازو, بازی, باسن, باشگاه, باشد, باعث, بدن, بدنسازی, بدنسازان, بدون, برنامه, برید, برای, برداری, بسیار, بصورت, بعضی, تمام, تمرین, تمرینات, توصیه, توضیح, تکنیک, تصاویر آموزشی تمرینی, جلو, جلو پا, جلو بازو, جلوگیری, جلوبازو, جمله, جو, جبران, حفظ, حالت, حجم, حجیم, حرفه, حرفه ای, حرکات, حرکات بدنسازی, حرکات زیربغل, حرکت, حرکتها, خم, خوابیده, خیلی, خارجی, خط, خطوط, دلتوئید, دمبل, دهنده, دهید, دو, دوستان, دامنه, دانلود آموزش حرکت های بدنسازی, داخلی, درگیر, دراز نشست, درجه, درصد, دست, دسته, دستگاه, دستگاه اسمیت, ذهن, روی, روش, روش صحیح انجام حرکات بدنسازی, راهنمای, رابطه, رباط, رشته, رشد, زمین, زمان, زیاد, زیبا, زیبایی, زیر بغل, زیر بغل هالتر خم, زیربغل, زانوها, زاویه, سنگین, سوپرست, سوال, سینه, ساق, ساق پا, سال, سال اول, سانت, ساده, ساعد, سبک, ستون, ستون فقرات, سر, سریع, سرشانه, شمشیر, شوند, شوید, شکل, شکم, شدید, شدت, شروع, شراگ, صفحه, صندلی, صورت, صاف, صبر, صدمات, ضربه, ضعف, طول, طرفداران, علم تمرین, عمیق, عنوان, عکس, عرض شانه, عضله, عضلات, عضلات هدف در حرکات تمرینی, عضلات پشت

نمایش برچسب‌ها

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •