تمامی مسئوليت آگهي هاي درج شده در انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران با آگهي دهندگان مي باشد.
هرگونه تبلیغات از طریق پیام خصوصی  ممنوع می باشد << قوانین سایت >>
برای خرید از فروشگاه سایت اینجا کلیک کنید

موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: برنامه تمرين حرفه‌اي‌ها

 1. #1
  مدير ارشد BODYSTRONG آواتار ها
  آخرین بازدید
  01-20-2015 [ 11:22]
  تاریخ عضویت
  Feb 2008
  محل سکونت
  آشتاراک
  نوشته ها
  53,771
  سپاس ها
  2,929
  سپاس شده 5,236 در 3,672 پست

  پیش فرض برنامه تمرين حرفه‌اي‌ها

  موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور
  مجموعه‌ای از برنامه‌های تمرین بزرگان بدنسازی حرفه‌ای گردآوری شده است. برنامه‌هایی که در این مقاله می‌خوانید، نمونه‌ای از ده‌ها برنامه تمرین قهرمانان است و الزاماً تک برنامه مورد استفاده آنها نیست.
  جی کاتلر برای عضلات چهار سر ران در این مقاله جای گرفته و احمد احمد به خاطر سرشانه‌های خوبش، پس از او دیوید هنری است که از جلوبازوها می‌گوید، در کنارش مایک لیبراتور روی پشت بازو تمرکز دارد و اسطوره عضلات سینه یعنی آرنولد نمونه‌ای از برنامه‌های خود را شرح داده است. در ادامه فلکس لوئیس از ساق می‌گوید و بخش پایانی متعلق است به ویکتور مارتینز و عضلات ساعد.
  1ـ جی کاتلر ـ ران
  با کسب قهرمانی المپیای 2010 جی کاتلر توانست دارنده رکورد حضور بین 2 نفر اول شود. او با این قهرمانی نهمین بار بود که بین 2 نفر اول مسترالمپیا قرار می‌گرفت و از این جهت توانست رونی کولمن را با 8 عنوان مغلوب کند.
  3 دلیل خوب برای حضور جی کاتلر در بالاترین نقطه از سطح حرفه‌ای بدنسازی یک جفت پاهای بزرگی است که پرورش داده است. به عنوان یک نوجوان پاهایی داشت که در مسابقات جلب توجه نمی‌کرد. اما اواسط دوران حرفه‌ای خود آسیب‌دیدگی باعث شد که ران‌های او مثل قبل نقطه قوتش به حساب نیایند به ویژه پای راست.
  اما طی 2 سال اخیر دوباره همان پاهای عظیم و کامل را روی صحنه آورد تا بار دیگر از این 2 دلیل بزرگ برای قهرمانی استفاده کند.
  در مورد تمرین ران می‌گوید: «بزرگترین تغییری که در برنامه‌هایم به وجود آوردم این بود که استراحت بین ست‌ها را افزایش دادم. قبلاً 45 ثانیه استراحت می‌دادم اما حالا 2 دقیقه استراحت می‌دهم بنابراین می‌شود که سخت‌تر و سنگین‌تر تمرین کنم. کالری‌سوزی را برای تمرین هوازی کنار گذاشته‌ام. کلید مهم دیگرم این است که همیشه از یارهای تمرین استفاده کرده‌ام که به اندازه خودم سنگین کار کرده‌اند. یارهای خود را چرخشی عوض کردم و در باشگاه‌های مختلفی تمرین کرده‌ام تا به بالا نگهداشتن شدت تمرین کمک کنم.
  برنامه تمرین کاتلر
  جلوپا 4 ست با تکرارهای 10 تایی
  پرس پا 45 درجه 3 ست با تکرارهای 15 تا 20 تایی
  هاک پا 3 ست با تکرارهای 8 تا 10 تایی
  اسکوات با اسمیت 4 ست با تکرارهای 8 تا 10 تایی
  لانج ایستاده 2 ست با تکرارهای 8 تایی
  2ـ احمد احمد ـ سرشانه
  اشتباه نشده! نام و نام فامیل این بدنساز احمد است. او با کسب مقام دوم در مسابقه حرفه‌ای فونیکس در دسته 202 پوندی‌ها با تابعیت سوئدی خودش را به عنوان یکی از بدنسازان دسته 202 پوندی به جهان معرفی کرد.
  سرشانه‌های او از جمله نقاط قوت بدنش هستند. بنابراین از او خواسته شد که کلید پرورش چنین شانه‌هایی را بازگو نماید. جالب است بدانید که هفته‌ای یک بار قبل از پشت بازوها روی عضلات سرشانه تمرین می‌کند.
  او درباره سرشانه‌های خود می‌گوید: «حرکات چند مفصلی مثل پرس سرشانه با اسمیت و پرس با دمبل باید سنگ بنای تمرین سرشانه باشند. اینها کلیدهای تولید حجم عضلانی به شمار می‌آیند.
  علاقه دارم که به صورت هرمی وزنه را بالا ببرم به طوری که در آخرین ست با حداکثر وزنه 6 تکرار انجام دهم. نباید خودتان را خیلی درگیر این کنید که حرکاتی خاص برای اعمال فشار روی قسمت خاصی از شانه‌ها کنید.
  اولویت اصلی باید برای‌تان اعمال فشار روی کل شانه باشد و تمرکز هم روی ساختن حجم در این ناحیه جزئیات خود به خود تولید می‌شود.
  برنامه تمرین احمد
  پرس سرشانه اسمیت پشت گردن 3 ست با تکرارهای 6 تا 20 تایی
  پرس سرشانه ایستاده دمبل 3 ست با تکرارهای 6 تا 20 تایی
  صلیب دمبل 3 ست با تکرارهای 10 تا 20 تایی
  نشر خم خوابیده دمبل 4 ست با تکرارهای 10 تا 20 تایی
  شراگ دمبل 3 ست با تکرارهای 20 تا 25 تایی
  3ـ دیوید هنری ـ جلوبازو
  از زمان تولد دسته 202 پوندی در سال 2008 بدون شک هنری یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در مسابقات حرفه‌ای بوده و علاوه بر کسب حداقل 4 قهرمانی در دیگر رقابت‌ها بین 3 نفر اول قرار گرفته است.
  سال 2008 او قهرمان 202 پوندی المپیا شد اما طی 2 سال بعد مغلوب کوین اینگلیش باقی ماند. برخلاف کسب 2 نایب قهرمانی حرف و حدیث‌دار در مقابل کوین اینگلیش، بعضی‌ها هنوزم او را به عنوان بهترین 202 پوندی دنیا می‌شناسند. او در تمرینات خود از روشی به نام DC استفاده می‌کند که به بهانه تمرین جلوبازو اشاره مختصری به آن کرده است.
  دیوید می‌گوید: «این روش برای همه مناسب نیست، چرا که مثل روش‌های عادی به حساب نمی‌آید. من اهمیتی به دم عضله یا 3 ست یا 4 ست و... نمی‌دهم.
  اینجا فقط حداکثر ست مهم است و باید دفترچه یادداشت تمرینم را مغلوب کنم و با وزنه‌ای ثابت تکرارهای بیشتر انجام دهم یا تکرارها را ثابت حفظ کرده و در عوض وزنه را زیاد کنم. تمرکزم روی این است در تکرارها قوی‌تر شده و بزرگتر شوم.
  برنامه تمرین هنری
  جلوبازو دمبل چکشی 2 ست گرم‌کردنی و یک ست با تکرارهای 5 تا 9 تایی
  یک ست اصلی وجود دارد که هنری با روش استراحت ـ توقف (Rest – pause) انجام می‌دهد. یعنی 6 الی 8 تکرار تا ناتوانی می‌رود، مکث می‌کند، 2 الی 3 تکرار می‌رود، چند ثانیه مکث می‌کند و در نهایت با 1 الی 2 تکرار کار را پایان می‌دهد.
  4ـ مایک لیبراتور ـ پشت‌بازو
  سال 2008 در سن 30 سالگی پا به صحنه گذاشت یعنی زمانی که قهرمان مسابقات NPC شد، در مسابقات آمریکا دوم و در مسابقات ملی اول شد. پس از آن بیش از یک سال از صحنه دور بود تا خودش را برای اولین رقابت حرفه‌ای آماده کند که مسابقه حرفه‌ای فونیکس بود. در آن رقابت اوت شد، اما به اظهار همگانی بهترین جزئیات همیشگی را در بدن خود به نمایش گذاشته بود.
  او به خاطر بازوهای خوبش مورد توجه قرار گرفت و انصافاً هم بازوهای خوبی دارد. در ادامه نکات مایک را برای تمرین پشت بازو مشاهده می‌کنید.
  * قبل از اولین ست از سیمکش، 2 ست گرم‌کردنی انجام می‌دهم.
  * پشت بازو خوابیده دمبل را با یک دمبل اجرا می‌کنم و آن را به صورت چکشی در دست می‌گیرم. با دمبلی 25 کیلویی شروع می‌کنم و تا 45 کیلو هم پیش می‌روم.
  * پرس سینه دست جمع را با دستگاه اسمیت اجرا می‌کنم و تا 165 کیلوگرم هم می‌رسم.
  * پارالل را بدون وزنه اضافی اجرا می‌کنم و در بخش بالای حرکت بعد از آخرین تکرار چند ثانیه مکث می‌کنم.
  * جلوبازو را قبل از پشت بازوها هفته‌ای یک بار تمرین می‌دهم.
  برنامه تمرین مایک
  پشت بازو سیمکش 3 تا 4 ست با تکرارهای 10 تا 15 تایی
  پشت بازو خوابیده دمبل 3 ست با تکرارهای 10 تا 15 تایی
  پرس سینه دست جمع با اسمیت 3 ست با تکرارهای 10 تا 15 تایی
  پشت بازو سیمکش تکی 3 ست با تکرارهای 10 تا 15 تایی
  پارالل 3 ست با تکرارهای 20 تا 30 تایی
  5ـ آرنولد ـ سینه
  4 بار قهرمان مستریونیورس، 7 بار قهرمان مسترالمپیا، آیا او واقعاً نیازی به معرفی دارد؟ آرنولد شوارتزنگر مشهورترین بدنساز همه دوران است و بی‌شک از امروز تا یک قرن دیگر همچنان افتخاری بزرگ برای بدنسازی جهان به حساب خواهد آمد.
  بخشی از این شهرت به‌واسطه بدنسازی حاصل شده و لازم به ذکر است که دو گروه عضلانی بسیار محبوب و عالی آرنولد عبارتند از سینه و جلوبازو که معروف به عضلات ساحلی هم هستند. عضلات سینه او را شاید بتوان بهترین‌های تاریخ نام داد. از این جهت یکی از برنامه‌های مورد علاقه آرنولد برای تمرین سینه را از زبان خودش معرفی می‌کنیم.
  آرنولد درباره تمرین سینه می‌گوید: «همیشه دوست داشتم که با پرس سینه هالتر تمرین را شروع کنم از قانون هرمی برای انجامش استفاده می‌کردم یعنی با وزنه سبک شروع می‌کردم و به تدریج وزنه را اضافه می‌کردم تا در آخرین ست 6 تکرار اجرا شود. پس از آن پرس بالاسینه هالتر را برای بخش فوقانی سینه به کار می‌گرفتم. دامنه تکرارهایم بین 10 تا 15 بود تا دم خوبی ایجاد کنم. بعد از آن قفسه سینه دمبل روی میز صاف برای ایجاد کشش روی سینه و تمرکز روی بخش داخلی سینه درنهایت هم با پارالل کار را تمام می‌کردم تا عضلاتم کامل کشیده شود و خون زیادی به ناحیه وارد گردد. پارالل تمرکز زیادی هم روی بخش تحتانی سینه دارد.
  برنامه تمرین آرنولد
  پرس سینه هالتر 5 ست با تکرارهای 6 تا 20 تایی
  پرس بالاسینه هالتر 5 ست با تکرارهای 10 تا 15 تایی
  قفسه سینه دمبل 5 ست با تکرارهای 10 تا 15 تایی
  پارالل با وزنه 5 ست با تکرارهای 15 تایی
  6ـ فلکس لوئیس ـ ساق
  در روز 12 سپتامبر 2009، جیمز فلکس لوئیس در سن 26 سالگی قهرمان 202 پوندی مسابقه حرفه‌ای آتلانتیک سیتی شد. از آنجایی که ساق‌های او بسیار شگفت‌انگیز بودند، او به دفعات تمرین روی این عضله را قطع کرده تا با دیگر عضلات بدنش متناسب باقی بماند. او برنامه تمرین مورد علاقه‌اش برای تمرین ساق را معرفی می‌کند و نکات مهم را برای تمرین این عضله اینطور بیان می‌کند.
  * قبل از هر ست تمرین ساق، این بخش را کامل تحت کشش قرار دهید.
  * برای به حداکثر رساندن دم عضلات ساق از سوپرست، تری‌ست و جاینت‌ست استفاده کنید. معمولاً برنامه تمرینی که مشاهده می‌کنید را در قالب تری‌ست اجرا می‌کنم.
  * تکرارها را سریع انجام دهید. وزنه فاکتور مهمی نیست. هدف این است که جریان خون در عضلات ساق حفظ شود.
  * ساق را هفته‌ای 2 بار تمرین دهید.
  * تا قبل از آنکه ساق‌ها سرشار از خون نشده‌اند تمرین روی آنها را به اتمام نرسانید. اغلب برای پایان تمرین ساق بدون وزنه حرکت را سریع اجرا می‌کنم.
  برنامه تمرین ساق
  ساق پرسی 4 ست با تکرارهای 25 تا 35 تایی
  ساق پا نشسته 4 ست با تکرارهای 25 تا 35 تایی
  ساق پا ایستاده 3 ست با تکرارهای 25 تا 35 تایی
  7ـ ویکتور مارتینز ـ ساعد
  نیازی به معرفی ندارد، همه او را به خاطر ترکیب فوق‌العاده حجم و زیبایی می‌شناسند و هنوز برایش شانس قهرمانی در مسترالمپیا را قائل هستند، مقامی که سال 2007 به ناحق از او گرفته شد و به جی کاتلر اهدا شد.
  پس از قهرمانی در شب قهرمانان سال 2003 بین برترین‌های دنیا قرار گرفت و باقی ماند. در بدن او نقطه ضعفی پیدا نمی‌کنید، او در تمام نواحی سایز و شکل خوبی دارد. عضلات ساعد ویکتور هم مثل همه عضلات از توسعه خوبی برخوردارند.
  او از اهمیت تمرین روی ساعد حرف زده و برنامه مورد علاقه‌اش برای این گروه عضلانی را معرفی نموده است.
  ویکتور می‌گوید: «ساعد اولین عضله‌ای بود که در عمرم تمرین دادم. حرکات مچ با دمبل، مچ برعکس با دمبل، و جلو بازوچکشی را انجام می‌دادم و یادم هست که روزی بچه‌ای ساعدهای مرا دید و گفت که مثل مرد اسفناجی هستم.
  بنابراین بهتر است که شما تمرین را با جلوبازو آغاز کنید. در نهایت وقتی که بدنسازی را آموختم، متوجه شدم که این رشته فراتر از یک گروه عضلانی است و باید به کل بدن توجه کنم. امروزه ساعد را هر دو هفته یکبار تمرین می‌دهم که یا بعد از تمرین جلوبازو است یا بعد از تمرین زیربغل.
  برنامه تمرین مارتینز
  مچ 4 ست با تکرارهای 15 تا 20 تایی
  مچ برعکس 4 ست با تکرارهای 15 تا 20 تایی
  جلوبازو چکشی 3 ست با تکرارهای 10 تا 12 تایی
  مچ کابل تکی 2 ست با تکرارهای 12 تا 15 تایی
  منبع:بشیر آنلاین


  اینجا با دو سه هزار تومان یک بسته 20 عددی سیگار می خرید
  با هزار تومان یک عدد نان بربری یا سنگک
  کدام یک آسان تر است
  مرگ یا زندگی !!


  رسیدن به فردایی بهتر از خود تو شروع می شود


  اگر همه روش ها را امتحان کرده اید یکبار برای همیشه روش ما شما را به هدف خواهد رساند

  تمرین خصوصی تناسب اندام و لاغری بدون نیاز به هیچگونه وسیله

  برای هماهنگی با ایمیل زیر تماس بگیرید

  ahaliyo@gmail.com


 2. 2 کاربر از پست مفید BODYSTRONG سپاس کرده اند .


 3. # ADS
  Circuit advertisement
  تاریخ عضویت
  Always
  محل سکونت
  Advertising world
  نوشته ها
  Many

  تمامی مسئوليت آگهي هاي درج شده در انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران با آگهي دهندگان مي باشد

   

  موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور

  مرکز مشاوره و تناسب اندام بابک

  تلفن تماس : 09101860791

  زیر نظر مربی و قهرمان قهرمانان جهان

   

  کربو اپکس 4کیلو گرمی APEX Carbo Blast با مجوز وزارت بهداشت
  کربو اپکس 2کیلو گرمی APEX Carbo Blast با مجوز وزارت بهداشت

   

  Pro Long Protein پروتئین پرو لانگ الیمپ 700 و 2200 گرمی

  مژده به طرفداران پروتئین کنسانتره پودری .مواد غذایی در نظر گرفته شده در این محصول برای پاسخگویی به رشد عضلانی شما بوده . به ویژه برای ورزشکاران و بدنسازان.بالاترین ترکیب کیفیت کازئین و کنسانتره پروتئینی آب پنیر .غنی شده با مجموعه ای از انواع ویتامین ها.این محصول برای افراد فعال و برای رشد سریع توده عضلانی شما طراحی شده است.
  Mega Strong Protein پروتئین مگا استرانگ الیمپ 700 و 2200 گرمی

  موفقیت دومیناتور – این پروتئین به قهرمانان توصیه می شود ! پروتئین قوی مگا استرانگ مجموعه آخرین روند در کیفیت و اثر بخشی است.پروتئینی برای حرفه ای ها .این محصول تنها در لابرتوار پیشرفته شرکت الیمپ طراحی شده و از بالاترین کیفیت پروتئین حیوانی استاندارد برخوردار میباشد.این پروتئین تضمین دهنده اوج آنابولیسم بدن شما بوده و اشباع کننده خون شما میباشد و خاصیت ضد کاتابولیک بدن را دارد.

  Whey Protein Complex وی پروتئین کامپلکس الیمپ 700 و 2200 گرمی

  در پودر کنسانتره با پروتئین بالا, مواد غذایی در نظر گرفته شده است که برای تلاش های شدید عضلانی به ویژه برای ورزشکاران و بدنسازان به کار میرود.پروتئین کامپلکس یک ماده مغذی با کیفیت بوده که از مواد شیرین کننده خاص در ترکیب آن استفاده شده است .ترکیبی موثر از پروتئین آب پنیر ! ارزش بیولوژیکی پروتئین آب پنیر تا به حال شناخته شده به عنوان با ارزش ترین زنجیره ی پروتئین غذایی برای ورزشکاران است.
  System Protein 80 پروتئین فوق العاده سیستم 80 الیمپ 700 و 2200 گرمی

  پروتئین سیستم 80 الیمپ مکملی رژیمی و پر خاصیت !
  این پروتئین به ورزشکاران قدرتی و استقامتی توصیه می شود . سیستم 80 ترکیبات منحصر به فردی همچون اسیدهای اگزوژن آمینه , آمینوهای شاخه دار , کارنتین و لسیتین را با خود یدک میکشد. فرمولاسیون خاص جهت هضم راحت , تحریک آنابولیسم عضلات بدن و دارا بودن ترکیباتی کمیاب از جمله (کروم –سلنیوم و مولیبدن) ترکیبات پروتئین آب پنیر و سفیده تخم مرغ در این محصول شرایط ایده آلی را برای شما در طول روز به ارمغان می آورد.
  Pure Whey Isolate 95 وی پروتئین ایزوله 95 الیمپ 1000 و 2200 گرمی

  پروتئین خالص پیور 95 با بالاترین کیفیت تصفیه پروتئین !
  به کارگیری از پروتئین آب پنیر فاقد لاکتوز .اطمینان دهنده دوره نرمال از فرایند متابولیکی طی ورزش های شدید جسمی و عضلانی .ترکیباتی شامل گلوتامین آمینو اسید های شاخه ای در پروتئین محبوب پیور95.خاصیت میکرو پپتاید، انتقال اسید های آمینه به عضلات و تحریک آنابولیسم ، تقویت سیستم قلبی عروقی ،عصبی و ایمنی بدن.
  Anabolic Amino 9000 آمینو اسید ۹۰۰۰ حرفه ای الیمپ 300 قرص

  پروتئینی جامع از ترکیب 2 نوع پروتئین آب پنیر و پروتئین مرغ !
  کیفیتی بالا از بهترین منابع پروتئین حیوانی که منبع غنی از پروتئین است .این ترکیبات در آنابولیک آمینو سنتز پروتئین را به حداکثر میرساند و اسید آمینه های آرژنین آلانین پرولین با استفاده این محصول عالی به میزان 6 برابر حد طبیعی بدن رسیده و باعث عملکرد صحیح فرایند های خون ساز بدن میشوند .مکمل آنابولیک آمینو 9000 دارای اثر محرک برروی ترشح هورمون رشد میباشد که این امر بسیار مهمی پس از ورزش است .همچنین این محصول عهده دار تنظیم قلیایی خون میباشد.
  Massacra Episode 2 پمپ فوق حرفه ای ماساکرا اپیزود 2 الیمپ 20 پاکت 65 گرمی

  ببینید چه چیز منتظر شماست !
  ماساکرا اپیزود ۲ شبکه ای از 7 نوع کراتین.این فرمول تضمین کننده ثبات و مقاومت عضلات و بالا برنده کارایی و آنابولیزم بدن شما است.این ترکیبات نیروزا مدت تمرین شما را طولانی تر میکند و باعث بزرگ شدن عضلات شما می شود.امکان ایجاد آمادگی بیشتر در ابتدای تمرین,انگیزه و تلاش بیشتر برای کات کردن عضلات ,تحمل کردن تمرین های سخت,انتظاراتی است که میتوان از این مکمل خارق العاده داشت.


  Glutamine Xplode گلوتامین اکسپلود الیمپ 500 گرم

  با گلوتامین اکسپلود الیمپ تفاوت را احساس کنید ! در طعم های آناناس لیمو پرتغال.
  نوآورانه ترین طرح گلوتامین موجود در بازار با فرمول کامل به همراه طعمی دلچسب و خوشمزه.
  سریع ترین و با دوام ترین اثر بخشی را با گلوتامین اکسپلود تجربه کنید .افزایش توان فیزیکی ، بازسازی و تولید انرژی به همراه ویتامین های موجود در این گلوتامین نیازهای شما را براورده خواهد کرد.

   

  Whey Carnivor Isolate وی ایزوله کارنیوار ماسل مدز 1800 گرم

  پروتئین پیشرفته هیدرولیز شده کارنیوار ساخته شده از گوشت راسته گاو است که این طراحی منابع آمینواسید و پروتئین بیشتری نسبت به مکمل های ساخته شده از آب پنیر, سویا, شیر و تخم مرغ دارد.کارنیوار 350% متمرکز شده روی عضله سازی و ساختمان آنابولیک بدن و این ترکیبات چربی و کلسترول ندارد.پروتئین وی کارنیوار برای افزایش احتباس نیتروژن ,رساندن آمینواسید به مسیر ساختن عضله و رشد سریع ماهیچه ها طراحی شده است.
  Glutamine Decanate گلوتامین میکرونایز ماسل مدز 300 گرم

  گلوتامین از فراوان ترین اسیدآمینه درعضلات اسکلتی بدن جهت ساخت دی ان ای و آر ان ای استفاده میکند.در تولید انرژی نقش دارد و ساختمان عضله را بهبود می بخشد.گلوتامین میکرونایز ماسل مدز حاوی دوز قوی و خالصی است که از طراحی دکادرایو بهره می برد. ریکاوری سریع ماهیچه ها ,تولید قدرت و انرژی ,بالابرنده استقامت بدن کارایی این گلوتامین حرفه ای است.
  Creatine Decanate کراتین میکرونایز ماسل مدز 300 گرم

  کراتین ماسل مدز میکرونایز شده درعضله سازی اثبات شده است. بالا برنده سطح هوشیاری ورزشکار در حین تمرین می شود .در طراحی این محصول علم پیشرفته دکادرایو باعث شده توده عضلانی خالصی برای شما فراهم شود .کاهش درد عضلات بعد از تمرین بازیابی و ریکاوری ساختمان آنابولیک ماهیچه ها و رفع خستگی از عضلات طی تمرینات سخت و فشرده و همچنین بالا برنده قدرت و استقامت ورزشکار.

  كنسانتره پروتئين شير(Milk Protein Concentrate)
  كازئين (مـكمـل پروتــئين بــالا) - میلاتچ
  دكسترويونيك (مــكمــل پــروتــئيني – كربوهيــدراتي)
  پرويونيك (مــكمــل پروتــئيني- كربــوهيــدراتــي) - میلاتچ
  پروتئين ايزو- وي (مــكمــل پروتــئين بــالا)
  مالتودكسترين(Maltodextrin) - میلاتچ
  شربت با فروكتوز بالا ( HFCS )
  پودر شیر(Milk Powder) - میلاتچ
  لاكتوز(Lactose )
  كنسانتره پروتئین وی(Whey Protein Concentrate) - میلاتچ

  Cell Mass کراتین ترکیبی سل مس بی اس ان ۸۰۰ گرم
  True Mass گینر افزایش وزن ترو مس بی اس ان ۲۶۱۰ گرم
  Syntha-6 وی 100% غنی شده سینتا ۶ بی اس ان ۲۲۸۶ گرم
  N.O-Explode 2 پمپاژ خون انواکسپلود 2 بی اس ان ۱۱۲۵ گرم
  hyper fx تقویت کننده قدرت هایپر اف ایکس بی اس ان 324 گرم
  Volumaize مکمل ریکاوری ولومایز بی اس ان 574 گرم
  Nitrix آمینو ترکیبی و پمپاژ خون نیتریکس بی اس ان 360 قرص
  Amino-X آنابولیک آمینو ایکس بی اس ان ۴۳۵ گرم
  N.O-Xplode 2 پمپاژ خون انواکسپلود 2 بی اس ان 20 سروینگ

  Cell Tech کراتین ترکیبی سل تچ ماسل تچ 2000 و 3000 گرم
  سری جدید کراتین سل تچ ماسل تچ ۱۴۰۰ گرم
  Nitro Tech وی پروتئین نیترو تچ ماسل تچ 900 و 1800 گرم
  سری جدید وی ایزوله نیتروتچ ماسل تچ ۹۰۷ گرم
  Mass Tech گینر افزایش وزن مس تچ ماسل تچ 2300 گرم
  سری جدید کربو پروتئین مس تچ ماسل تچ ۳۲۰۰ گرم
  Nano Vapor نیتریک اکسید نانو ویپر ماسل تچ 907 گرم و ۱۸۰ قرص
  سری جدید مکمل پمپ و ریکاوری نانو ویپر ماسل تچ ۵۲۵ گرم
  Halo هالو محصول حرفه ای ریکاوری ماسل تچ 920 گرم
  IntraVol مکمل حین تمرین اینتراوول ماسل تچ 907 گرم
  Meso Tech پروتئین صبحانه مسو تچ ماسل تچ 20 پاکت
  Nano X9 پمپاژ خون فوق حرفه ای نانو ایکس ناین ماسل تچ 180 کپسول
  Prototype Alpfa 216 آمینو حرفه ای پروتاتایپ ماسل تچ ۱۲۰ کپسول
  Hydroxycut چربی سوز هیدروکسی کات ماسل تچ 120 کپسول
  و محصولاتی از قبیل مایو شوک 140 قرص - گاکیک 128 قرص - آپلودان - ویت گینر - کرایو تست

  Bulk کربو پروتئین بالک ام وی پی ۴۰۰۰ و ۷۰۰۰ گرم
  Power Mass گینر افزایش وزن پاور مس ام وی پی ۴۵۰۰ گرم
  Freak Huge گینر افزایش وزن فریک هیوژ ام وی پی ۴۵۰۰ گرم
  Pro Whey وی پروتئین ۱۰۰٪ پرو وی ام وی پی ۲۲۰۰ و ۴۵۰۰ گرم
  Bcaa 5000 بی سی ای ای ام وی پی 500 گرم
  Vaso Trex نیتریک اکسید وازو ترکس ام وی پی ۱۴۰ کپسول
  Gaba محرک گابا 750 میلی گرم ام وی پی 90 کپسول
  Iso Amino 800 1600 ایزو آمینو اسید ام وی پی 225 کپسول
  Amino Mega 2300 مگا آمینو اسید ام وی پی 160 و 325 کپسول
  L-Arginie 750 ال آرژنین ام وی پی 120 کپسول
  HMB 750 اچ ام بی ام وی پی 120کپسول
  Tribulex 750 تری بولوس ۷۵۰ ام وی پی 120 کپسول

  Whey Gold وی پروتئین 100% اوپتیموم 2270 و 4536 گرم
  Serious Mass گینر افزایش وزن سریوس مس اوپتیموم 5546 گرم
  Amino 2222 آمینو اسید 2222 اوپتیموم 32۰ کپسول
  Creatine Monohydrat کراتین منوهیدرات اوپتیموم 30۰ گرم
  Glutamine گلوتامین میکرونایز شده اوپتیموم 300 گرم
  Pro Complex گینر افزایش وزن پرو کامپلکس اوپتیموم
  Opti Men مولتی ویتامین اپتی من اوپتیموم 180 قرص
  Bcaa بی سی ای ای اوپتیموم 200 و 400 قرص
  Fitness Fiber فیتنس فیبر اوپتیموم 300 گرمی
  Hmb اچ ام بی اوپتیموم 90 کپسول

  Glutamine گلوتامین اس آر ام اچ پی 300 و 1000 گرم
  Trac Extreme_on کراتین ترکیبی و پمپ ترک ام اچ پی ۷۷۵ گرم
  Dren چربی سوز قوی درن ام اچ پی 30 کپسول
  Dark Rage دارک ریگ پمپاژ خون ام اچ پی ۹۰۰ گرم
  Dark Matter دارک ماتر کراتین ترکیبی و ریکاوری ام اچ پی ۱۲۰۰ گرم
  A-Bomb آنابولیک آمینو ای بمب ام اچ پی 224 کپسول
  T-Bomb محرک تستوسترون تی بمب ام اچ پی 168 کپسول
  Anadrox-Pump-Burn پمپاژ خون و چربی سوز آنادروکس ام اچ پی 112 و 224 کپسول
  Bcaa 3300mg بی سی ای ای ام اچ پی 120 کپسول
  Secreta Gogoue One آزاد کننده HGH محرک سوما سکرتاگوگو ام اچ پی
  Xpel قرص آبگیری حرفه ای ایکس پل ام اچ پی 80 کپسول
  Activite مولتی ویتامین اکتیویت ام اچ پی ۱۲۰ قرص
  Macrobolic MRP پروتئین صبحانه ماکروبولیک ام اچ پی 20 پک
  Probolic -Sr 12 وی پارابولیک اس آر ام اچ پی ۱۸۰۰ گرم
  Simply Whey سیمپلی وی ام اچ پی 907 و 2270 گرم
  Up Your Mass گینر افزایش وزن آپ یور مس ام اچ پی 907 و 2270 گرم

  Animal Pump نیتریک اکسید انیمال پمپ یونیورسال 30 پک
  Animal Omega انیمال امگا یونیورسال 30 پک
  Animal Cuts چربی سوز حرفه ای انیمال کات یونیورسال 42 پک
  Animal Stak پروهرمون انیمال استک یونیورسال ۳۲ پک
  Beef Amino آمینو بیف یونیورسال 200 و 400 قرص
  Animal Flex گلوکزامین انیمال فلکس یونیورسال 44 پک
  Animal Pak ویتامین انیمال پک یونیورسال 44 پک
  Creatine Powder کراتین منوهیدرات یونیورسال 300 و 1000 گرم
  Real Gains گینر افزایش وزن ریل گین یونیورسال ۴۵۰۰ گرم
  Gine Fast گینر افزایش وزن گین فست یونیورسال ۴۵۰۰ گرم

  Muscle Massگینر افزایش وزن ماسل مس ماسل ناتریشن ۲۷۲۰ گرم
  Muscle Wheyپروتئین ماسل وی ماسل ناتریشن ۲۲۷۰ گرم
  Muscle Gainگینر افزایش وزن ماسل گین ماسل ناتریشن ۳۶۰۰ گرم
  Creatine Monohydrateکراتین کرا ماسل ماسل ناتریشن ۳۰۰ گرم
  Glutamineگلوتامین گلوتا ماسل ماسل ناتریشن ۳۰۰ گرم
  Amino Syrupآمینو مایع ماسل ناتریشن ۹۴۵ گرم

  چربی سوز لیپو سیکس بلک ناترکس NUTREX LIPO 6 BLACK
  چربی سوز لیپو سیکس کپسول مایع LIPO 6 NUTREX
  چربی سوز لیپو سیکس ایکس با فناوری 24 ساعته LIPO 6X NUTREX
  چربی سوز مخصوص بانوان لیپو سیکس هرز LIPO 6 HERS NUTREX
  پاراهورمون آنابول 5 شرکت ناترکس NUTREX ANABOL 5
  محرک تستوسترون و هورمون رشد تی آپ بلک نوتریکس T UP BLACK NUTREX
  پمپ هموریج نوترکس HEMORAGE NUTREX
  پمپاژ نیوکس 180 عددی نوترکس NIOX NUTREX
  Defy Black ریکاوری بوستر دفی بلک ناترکس 408 گرم
  Volu Gro کراتین ترکیبی ولوگرو ناترکس 1530 گرم

  Amok پمپاژ خون آموک الیمپ 60 کپسول
  Recurrector مکمل ریکاوری مدرن رسوراکتور الیمپ 1200 گرم
  Reanimator مکمل پست ورک آت ری انیماتور الیمپ 1425 گرم
  Pump Express پمپ اکسپرس الیمپ 1400 گرم
  Soul Ripper پمپ سول ریپر الیمپ 500 گرم
  Glutamine Mega Caps 1400 گلوتامین مگا کپس 1400 الیمپ 320 کپسول
  Creatine Xplode کراتین اکسپلود الیمپ 500 گرم
  Creatine Magna Power کراتین مگنا پاور الیمپ 120 کپسول
  Creatine Tcm Mega Caps 1100 کراتین تی سی ام الیمپ 120 و 400 کپسول
  Creatine Strong Matrix 7 کراتین ترکیبی استرانگ ماتریکس ۷ الیمپ 120 کپسول
  Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps کراتین آلکالین مگا کپس 2500 الیمپ 120 کپسول
  EAAnabol Xplode آمینو ایی آنابول اکسپلود الیمپ 520 گرم
  AAKG Extreme 1250 نیتریک اکسید ای ای کی جی الیمپ 120 و 320 کپسول
  Argi Power نیتریک اکسید آرجی پاور الیمپ 120 کپسول
  Hmb Mega Caps 1250 اچ ام بی مگا کپس 1250 الیمپ 300 و 450 کپسول
  HMBolon Mega Caps X اچ ام بولون مگا کپس الیمپ 300 کپسول
  T-100 محرک تستوسترون تی 100 الیمپ 120 کپسول
  Tribusteron 60 تریبولوس 60 الیمپ 120 کپسول
  L-Carnitine 500 forte plus ال کارنتین 500 میلی گرم الیمپ 60 کپسول
  Thermo Stim چربی سوز ترمو استیم الیمپ ۶۰ کپسول
  Thermo Speed چربی سوز ترمواسپید الیمپ 120 کپسول
  Cla with Green Tea سی ال آ و چای سبز همراه ال کارنتین الیمپ 60 کپسول
  L-Carnitine 3000 extreme shot ال کارنتین اکستریم شات الیمپ 20 عدد

  Carnivor Shots شات آمینو کارنیوار ماسل مدز 6 شات 1000 میل
  Amino Decanate آمینواسید ماسل مدز 360 گرم
  eNOXIDE پمپ فوق حرفه ای انواکساید ماسل مدز 40 قرص
  HexaGhen IGF-1 آی جی اف وان ماسل مدز 56 قرص
  ArimaTest پروهرمون آریما تست ماسل مدز 120 کپسول
  MethylBurn EXTREME چربی سوز قوی متیل برن ماسل مدز 60 کپسول

  Creatine Monoکراتین منوهیدرات شرکت بایوجنیکس 120 کپسول
  Glutamineگلوتامین گلوستیل شرکت بایوجنیکس 120 کپسول
  Carb|Bxکربو خالص کرب بی ایکس شرکت بایوجنیکس 3000 گرم
  Cell Pumpپمپاژ خون سل پمپ بایوجنیکس ۵۴۰ گرم
  OROgeniXکراتین ارتات با فرمول ویژه بایوجنیکس 120 کپسول
  HMB 1000اچ ام بی 1000 بایوجنیکس 120 کپسول

  Mass Peak گینر افزایش وزن مس پیک اینر آرمور 4000 گرم
  Nitro Peak پروتئین نیترو پیک اینر آرمور 2000 گرم
  Power Peak پرو هرمون پاور پیک اینر آرمور 680 گرم
  Training Peak پک ویتامین و ریکاوری فوق العاده ترینینگ اینر آرمور 30 پک
  Hard Mass گینر افزایش وزن هارد مس اینر آرمور ۴۰۰۰ و ۷۰۰۰ گرم
  Quad وی ۱۰۰٪ کوآد اینر آرمور ۲۲۰۰ و ۴۵۰۰ گرم
  Anabolic Peak گینر افزایش وزن آنابولیک پیک اینر آرمور 6800 گرم
  Hydro Peak آمینو اسید حرفه ای اینر آرمور 180 قرص
  Bcaa Peak بی سی ای ای اینر آرمور 417 گرم
  L-Glutamine ال گلوتامین اینر آرمور 400 گرم
  Creatine کراتین منوهیدرات اینر آرمور 400 گرم
  Amino 2000 آمینو اسید اینر آرمور 350 قرص

  محصولات سایتک اسکایتک سای تک SCITEC
  100% WHEY DELITE Ultrafiltered whey protein concentrate پروتئین خالص دلایت سایتک کنسانتره SCITEC NUTRITION
  100% WHEY ISOLATE Supremely anabolic protein وی پروتئین ایزوله ایزولیت خالص سایتک SCITEC NUTRITION
  100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL SCITEC NUTRITION پروتئین وی خالص پروفشنال پرفشنال سایتک
  ANABOLIC WHEY SCITEC NUTRITION آنابولیک وی پروتئین خالص سایتک
  PROMIX PRO MIX SCITEC NUTRITION پروتئین خالص ترکیبی سایتک
  SOY PRO SCITEC NUTRITION سوی پرو سایتک پروتئین خالص سویا
  VOLUMASS 35 SCITEC NUTRITION گینر افزایش وزن و حجم ولومس ولو مس سایتک
  MASS 20 SCITEC NUTRITION مس 20 سایتک
  BIG BANG SCITEC NUTRITION بیگ بنگ سایتک
  CAFFEINE SCITEC NUTRITION کافئین سایتک
  HOT BLOOD SCITEC NUTRITION هات بلود پمپ سایتک
  LIQUID CARNI-X 40 000 SCITEC NUTRITION ال کارنیتین مایع سایتک
  100% CREATINE SCITEC NUTRITION کراتین مونوهیدرات سایتک
  CREA-BOMB SCITEC NUTRITION کرابمب کرا بمب سای تک
  G-BOMB SCITEC NUTRITION سای تک جی بمب
  L-GLUTAMINE SCITEC NUTRITION ال گلوتامین سایتک
  AAKG Arginine alpha ketoglutarate SCITEC NUTRITION آرژنین آلفاکتوگلوتارات سای تک
  AMINO 5600 SCITEC NUTRITION آمینو 5600 سای تک
  ARGININE LIQUID SCITEC NUTRITION آرژنین مایع سایتک
  ULTRA AMINO SCITEC NUTRITION الترا آمینو سای تک
  ALAAlpha lipoic acid SCITEC NUTRITION آلفا لیپوئیک اسید سای تک
  HMB SCITEC NUTRITION اچ ام بی سایتک
  ZMA SCITEC NUTRITION زد ام ای زد ام آ سای تک
  TESTOPUMP SCITEC NUTRITION تستوپمپ سای تک
  TRIBU-X SCITEC NUTRITION تری بو ایکس سایتک
  JUMBO SCITEC NUTRITION گینر افزایش وزن و حجم کربوپروتئین جامبو سایتک
  B-100 - Scitec Nutrition ویتامین کمپلکس سایتک
  BCAA 6400 SCITEC NUTRITION بی سی ای ای سای تک
  Trans-FX SCITEC NUTRITION ترنس اف ایکس سای تک
  Amino 3600 SCITEC NUTRITION آمینو 3600 سای تک
  Amino Magic SCITEC NUTRITION آمینو مجیک سایتک
  CLA SCITEC NUTRITION سی ال ای آ سای تک
  Isolate Amino SCITEC NUTRITION آمینو ایزوله ایزولیت سایتک
  MyoMax SCITEC NUTRITION مایومکس سایتک

  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل گین muscle gain muscle nutrition mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن گلوتا ماسل گلوتاماسل gluta muscle mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن کرا ماسل کراماسل crea muscle mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل مس muscle mass mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل وی پروتئین muscle whey mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن آمینو مایع سیراپ syrup amino mn
  ام ان ماسل ناتریشن نوتریشن ماسل اکسپلود پمپ muscle xplode mn
  آمینو بی سی اا گت bcaa gat
  محصولات لاکی لند lucky land luckyland
  آنابولیک راش Anabolic Rush AST
  مولتی ویتامین MultiPro 32X 200 Tablets AST
  پروتئین وی ایزوله VP2 Whey Isolate AST
  ماسل ایکس جی اف MUSCLE-XGF AST
  دی جی سی DGC AST
  دایمتادرین اکستریم Dymetadrine Xtreme AST
  سی ال ای CLA 1000 AST
  گابا GABA AST
  بتا ایکس Beta-X AST
  بی سی ای ای BCAA 4500 AST
  گلوتامین جی ال تری GL3 AST
  کراتین میکرونایزد Micronized Creatine AST
  دی اچ ای آ DHEA-100 AST

  ماسل فارم اذالت اسالت اسولت ماسل فارم Muscle pharm ASSAULT
  ریکان ریکون ریکاوری ماسل فارم Muscle pharm Recon
  پروهورمون باتل بتل فیول ماسل فارم Muscle pharm Battle Fuel
  ریکاوری بالت پروف ماسل فارم Muscle pharm Bulletproof
  کمبت کمبات پروتئین ماسل فارم Muscle pharm Combat
  چربی سوز شرد ماتریکس ماسل فارم Muscle pharm shred matrix
  مکمل ویتامین و تقویتی کامل پروبیوتیک انتی اکسیدان کامل ارمور وی ماسل فارم Muscle pharm armor v
  آمینو بی سی ای ای ماسل فارم Muscle pharm bcaa 312
  بتا آلانین ماسل فارم Muscle pharm beta alanine
  کراتین 5 ترکیب ماسل فارم Muscle pharm creatine
  گلوتامین ماسل فارم Muscle pharm glutamine
  زد ام ای مکس ماسل فارم Muscle pharm zma max
  هیبرید انو پمپ ماسل فارم Muscle pharm hybrid no
  انرژل ماسل فارم Muscle pharm energel،

  Gaspari Nutrition IntraPro پروتئین اینتراپرو گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump Stick Packs 20 Pack Box سوپر پمپ 20 پک گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump250 سوپر پمپ 250 گاسپاری
  Gaspari Nutrition SizeOn Pre-Contest کراتین سایزان پرو کانتست گاسپاری
  Gaspari Nutrition SizeOn Max Performanceکراتین سایزان مکس پرفورمنس گاسپاری
  Gaspari Nutrition MyoFusion پروتئین مای فیوژن گاسپاری
  Gaspari Nutrition Real Mass کربو پروتئین گینر ریل مس گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump MAX سوپر پمپ مکس گاسپاری
  Gaspari Nutrition Myofusion Hydro پروتئین مای فیوژن هیدرو گاسپاری
  Gaspari Nutrition BCAA 6000 آمینو اسید بی سی آ آ 6000 گاسپاری
  Gaspari Nutrition SuperPump MAX Mini سوپر پمپ مکس مینی گاسپاری
  Gaspari Nutrition SizeOn Max Performance Mini کراتین سایزان مکس پرفورمنس مینی گاسپاری
  Gaspari Nutrition Plasma Jet پمپ پلاسما جت گاسپاری
  Gaspari Nutrition Mitotropin چربی سوز میتوتروپین گاسپاری
  Gaspari Nutrition Spirodex 60 Servings اسپیرودکس گاسپاری
  Gaspari Nutrition Phenorex 120 Servingsفنورکس گاسپاری
  Gaspari Nutrition Anaviteمولتی ویتامین آناویت گاسپاری
  Gaspari Nutrition Novedex XT پروهورمون نوادکس ایکس تی گاسپاری
  Gaspari Thermogenic Thyrotabs چربی سوز درموژنیک تیروتبز گاسپاری
  Gaspari Nutritions 3rd Degree Burn چربی سوز تری دی دگری برن گاسپاری
  چربی سوز میتوتروپین گاسپاری gaspari mitotropin
  چربی سوز سایتولین وی 2 گاسپاری gaspari Nutrition Cytolean V
  مکمل ترمیم مفاصل ویتاجوینت آمریکا vitajoint

  تریبولوس تری بولوس بیوتک آمریکا Tribulus | BioTech
  مکمل ترمیم مفاصل تریپل فلکس Nature Made TripleFlex
  درد مفاصل زانو مچ ... move free advanced
  قرص تقویت و ضد پوکی استخوان Osteocare
  مکمل ترمیم مفاصل و غضروف جوینتیس Jointace
  مگا آمینو 3200 جدید بیوتک MEGA AMINO 3200 BIOTECH
  مکمل ال آرژنین مایع سایتک | Scitec Arginine
  آمینو گوشت گاو یونیورسال Beef Universal
  تریبولوس تری بولوس یونیورسال Universal Tribulus
  کراتین ترکیبی و پمپ انیمال Universal Animal Pump
  آمینو 2700 یونیورسال 700 عددی Universal Amino 2700
  جایگزین غذا لین بادی 42 پاکتی Labrada Lean Body
  مکمل پرو وی 60 لابرادا proV60 LABRADA
  گینر افزایش وزن سوپر گینرز فیول Super Gainers Fuel
  مکمل پروتئین ماسل وی ناتریشن MUSCLE WHEY MN
  هایپر مس 5000 کیسه ای 4 کیلوگرمی Hyper Mass
  تریبولوس بیوتچ Tribulus Maximus Biotech USA
  گینر افزایش وزن حجم سریوس مس اپتیموم Serious Mass
  سوپر پمپ مکس گاسپاری Gaspari SuperPump MAX
  چربی سوز قوی لیپوریپ اینرآرمور Lipo Rip Xtreme
  مکمل افزایش وزن و حجم نیترو کین بیوتچ Nitro Gain
  گین بولیک 6000 الیمپ | Gain Bolic 6000 Olimp
  ماسل گین 3700 گرمی ماسل نوتریشن | GAIN MUSCLE
  دیلی مولتی ویتامین و مینرال لاکی لند آمریکا
  آرژنین 1000 بیوتچ آمریکا BioTech USA L Arginine
  هیدروکسی کات پیشرفته جدید 72 عددی Hydroxycut
  غضروف ساز و تقویت مفاصل ANIMAL FLEX
  ال کارنیتین مایع 100000 بیوتچ L-Carnitine biotech
  کربوپروتئین گین فست یونیورسال GAIN FAST UNIVERSAL
  مولتی ویتامین جنسینگ آلوئه ورا VITAGINSENG
  بهترین مولتی ویتامین جهان انیمال پک ANIMAL PAK
  بروتال فور عضله ساز و چربی سوز بیوتچ brutal fever
  قرص چربی سوز و کاهش وزن فت برنر FAT BURNER
  قرص ویتامین کافئین جوشان BOLERO BOOST ENERGY
  آمینو مایع فیول لیکوئید Twinlab Amino Fuel Liquid
  Herbal Liv.52 کبد شور قرص هربال لایو لیو.52
  آمینو سوپریر جدید 2222 اپتیموم Superior Amino
  مولتی ویتامین مردانه اپتی من Optimum Opti Men
  لیپو 6 ایکس LIPO 6X لیپو سیکس ایکس LIPO 6 X
  چربی سوز درمو اسپید الیمپ THERMO SPEED OLIMP
  قرص کلسیم منیزیم زینک CALCIUM MAGNESIUM ZINC
  چربی سوز جت فیول شرکت گت GAT JetFuel Pyro
  دی اچ ای آ dhea آلتیمیت سان پیوریتن و انواع یوهیمبین

   

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

007, 12, 2, 20, 2010, 3, 4, 5, 6, 8, 9, npc, pause, rest, فلکس, فوقانی, فاکتور, فشار, قفسه, قهرمانی, قهرمانان, قانون, قرار, قسمت, لازم, مفصلی, مقاله, مورد, مارتینز, متناسب, مرد, مسابقه, مسابقات, مسترالمپیا, مشهورترین, مشاهده, معرفی, معروف, نقاط, نمایش, چند مفصلی, چهار, چهار سر ران, نکات, نباید, چرخشی, نشده, نشر, نشر خم, نشسته, هنری, هوازی, هالتر, هدف, هرمی, هستند, ویژه, ویکتور, ویکتور مارتینز, وجود, وزنه, کلید, کنید, که, کولمن, کوین, کیلوگرم, کامل, کاتلر, کار, کشش, گروه, گردن, پارالل, پرورش, پرس, پرس پا, پرس سینه, پرس سینه هالتر, پرس سینه دست جمع, پرس سرشانه, پشت, پشت بازو, پشت‌بازو, آمریکا, آنلاین, آنها, آخرین, آرنولد, آرنولد شوارتزنگر, آسیب‌دیدگی, آغاز, افتخاری, افزایش, امروز, انجام, انجام دهید, اولویت, اولین, ایستاده, اجرا, اسکوات, استفاده, استراحت, اسطوره, اشتباه, اصلی, اضافه, به عنوان, بهترین, بوده, بیشتر, باید, باشد, باعث, بدنسازی, بدنسازان, بدون, برنامه, برنامه تمرین, برنامه تمرینی, برای, برخوردارند, بسیار, بشیر, بشیر آنلاین, تمام, تمرين, تمرین, تمرین هوازی, تمرین پشت, تمرین پشت بازو, تمرین سرشانه, تمرینی, تمرینات, تمرکز, تولید, تولد, توسعه, تاریخ, تحتانی, جلوپا, جمله, جهان, جی, جی کاتلر, جیمز, جالب, جریان, جریان خون, جزئیات, حفظ, حجم, حداقل, حرفه‌ای, حرکات مچ, حرکت, خم, خون, خوابیده, خیلی, دمبل, دهید, دوم, دیگر, دامنه, داخلی, درگیر, درباره, درجه, دسته, دستگاه, دستگاه اسمیت, رونی, روی, روش برای, رکورد, را افزایش, ران, رشته, زمان, زیاد, زیبایی, زیربغل, سینه, سپتامبر, ساق, ساق پا, سال, سایز, ساعد, سبک, سر, سریع, شهرت, شکل, شدت, شروع, شراگ, شرح, صورت, عنوان, عالی, عادی, عضله, عضلانی, عضلات

نمایش برچسب‌ها

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •